Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jutro(sobota) może by tak skoczyc na Slowacje(Liptowska Mara,Stratena-lodowa jaskinia do zliczenia,Dedinki,a jak zostanie czasu to jeszcze zameczki można zaliczyć) z Myślenic ok 200km w jedną strone :mrgreen: .Kto się pisze?

Lub trasa Pavkowa

 

Pozdrawiam

p.s u mnie już pada ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak jest - na Słowację się piszemy, jak będę się mogła co jakiś czas przesiąść... ciekawe jaka tam jest pogoda ;) w każdym razie nie zapomnijcie o parasolach :roll:

może spotkamy się pod Żaczkiem o 10.oo i zobaczymy, dokąd w końcu pojedziemy, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jedziemy na Słowacje  ktos moze jeszcze dolonczy.He a takie gupie pytanie a gdzie jest Żaczek  :oops:

 

Hejka,

 

można się podpiąć do tej wycieczki ??

Z Matkiem już jechałem, chyba bym zbytnio nie spowalniał ;)

Którędy się to jedzie ? Jeśli Zakopianką, to czy moglibyśmy się spotkać w Skomielnej Białej, tam gdzie ostatnio ??

Planowałem wypad na Cieszyn z finałem w Tychach (jest festiwal poświęcony pamięcy Ryśka Riedla), ale nie bardzo jest ekipa więc może coś razem sklecimy.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy się to jedzie ? Jeśli Zakopianką, to czy moglibyśmy się spotkać w Skomielnej Białej, tam gdzie ostatnio ??

Hej, spoko możemy się spodkać tam gdzie ostatnio w Skomielnej Białej koło godz. 11.00(+,- 15min). Może się jeszcze ktoś skusi :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na Słowacje, więc możemy się tam spotkać. Może na wszelki wypadek podaj mi numer komórki na priva.

Pisałem do Ciebie na GG, ale Cię nie ma...

 

Dogadałem się już z xtrvfr. On ma mój numer, a ja mam numer do Lukczasa.

Ustaliliśmy spotkanie o 11:00 w Skomielnej Białej, tam gdzie ostatnio.

Widze, że Matek proponuje 11:00 +- 15 minut. Jak ktoś chce dołączyć bez zapowiedzi to lepiej, żeby się zjawił na 11:00 ;) Bo pewnie jak się zbierzemy wszyscy umówieni, to nie będziemy się długo naradzać ;)

 

Do zobaczenia jutro ;)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...