Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zrobilismy z Ruffem i Cosmosquikiem(?) mała traske. Troche zimno bylo ale tfardym trzeba byc a nie miętkim.....;)

 

Też pryknołem sobie dziś traske.

Było bardzo zajebiście, chciaż minimalnie ciało mi umarzło.

Akumulatora jeszcze nie odpiołęm, liczę że jeszcze pośmigam ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A senior Ruff...  

Wspomogł budżet panstwa i swoje konto punktowe  100pln i 4 pkt  >> a mialo byc 500 i 10pkt; (105 na 50)

Ruff, ty szalejesz ;)

Nie dosyc ze nowy motur, to jeszcze obcym kase oddajesz?

Jak nie masz co z nia zrobic, to powiedz - cos sie wymysli ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też pryknołem sobie dziś traske.

Było bardzo zajebiście, chciaż minimalnie ciało mi umarzło.

Akumulatora jeszcze nie odpiołęm, liczę że jeszcze pośmigam  ;)  ;)

 

No ja tez jeszcze nie odpialem... ale jak temp. nie przekroczy 10 na termometrze to w moich ciuchach

fun z jazdy watpliwy jest.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fellipe - moja ksywka na tym forum sprawia problemy widzę ;) W jednym poście w dziale enduro pewien człowiek zwraca się do mnie per "cosmonesquiku"... Nie tak miało być ;) :mrgreen: Spox, zasadniczo mnie to nie przeszkadza ;)

 

Jazda dziś była teges, finał po mieście podobał mi się szczególnie z racji pewnej dawki adrenaliny (spowodowanej czymś innym niż wyglądanie radiowozów) - fajne pycenie na wielopasmowych drogach to jest to! (Szczególnie fajnie z racji możliwości oglądania SVki przyspieszającej... GS Ruffa w lusterku wstecznym też fajny, acz mniej okazały - pewnie za sprawą tego, że lusterko wsteczne pomniejsza ;) )).

 

Jutro powtórka z rozrywki? ;)

 

ps. Ma ktoś taką kamerkę, którą można na klacie zamontować i filmować wybryki kumpli podczas jazdy? Możnaby coś fajnego skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a dziesiejsza pogoda to już było miodzio :twisted: (godz.12 i 18 stopni)

Śmignęliśmy sobie z GrIsHaCkH-em parę ładnych kilometrów i był po prostu wypas ;)

 

A Kraków jak?? Też nawinęliscie cosik?? Czy grzaliście siedzenia w domach ;)

 

Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nawinąłem pare kilometrów, ... na kule

a do kąd będzieś śmigał na tych kulach,zostaw je już w spokoju :mrgreen:

Dziś w krakowie faktycznie była zajebista mgła,ale w Myslenicach piękna pogoda-niestety nie pośmigałem.Jutro jak będzie pogoda to mam nadzieje że zrobie małą rundke po okolicy.Ktoś jest chętny?(myśle że max to 200km,a gdzie to się wymyśli po drodze).

 

witam!  

a może jesteście chetni na impreze taneczną w tą sobote w knajpie CarpeDiem2.knajpa w klimacie motocyklowym,potańczyć można a w sobote jest DJ który głównie rokowe kawałki puszcza.może wasze 4 litery po sezonie wsiodle należałoby rozruszać?apeluje do damskiego część formu!wyciągnijcie facetów!i jaaaaazdaaaaaa!

 

Aha jutro będzie ktoś w CarpeDiem2.Powinienem wieczorkiem tam wpaść(w końcu sobotni wieczorek wolny).Kto jest chętny niech się nie zastanawia tylko wali do CarpeDiem2 -oj będzie się działo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...