Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc o 17 we free ;)

 

Matek - Czy Twoja edukacja obejmowała podstawy języka ojczystego :?: jak nawet ja widze po kilka ortografów w prawie każdym Twoim poście to znaczy, że musi być ich wiele więcej :twisted:

 

PS: Jak koleżanka wczoraj se "wątek krakowski" i kilka relacji ze zlotów przeglądała to miała wątpliwości czy to forum motocyklistów czy forum alkoholików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek ty pijaku!!!

hallo,a kto powiedział że ja piłem-tym razem nie ;)

 

Matek - Czy Twoja edukacja obejmowała podstawy języka ojczystego  jak nawet ja widze po kilka ortografów w prawie każdym Twoim poście to znaczy, że musi być ich wiele więcej  

Rozio-faktycznie ładuje błędami,jak byś miał"złodzieja"(czyt.operator TPSA)to byś się nie zastanawiał,czy jedziesz poprawną polszczyzną czy nie.Tak czy owak ................"postaram się na przyszłość nie grzeszyć" :mrgreen:

 

p.s cwaniaki bo mają stały dostęp :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na spotkaniu, ale sam diabeuu siedzial miedzy nami....nie dosc ze po wyjsciu od was, skusil mnie by pojsc do miejsca gdzie darmowe piwo bylo, zamiast do kosciola (tylko diabeuu mogl dokonac takiego wyboru bo nic o tym nie bylo wiadome) a nie dost tego, gdyby ktos nie wiezyl, to jeszcze zmusil mnie do wyjscia z tego miejsca, na ostatni zamiast pozwolic mi pic darmowo dalej :D

taki biedny jestem :)

dziekuje wszystkim obecnym za mily wieczor!!!diablicy tez :D :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siesia:

niezły avatarek hihihihi :D :D :)

Matek: wiesz musiałbym ci nie znać jak ty nie piłes to było cos nadzwyczajnego hihihi :mrgreen:

pozdrowienia dla wszystkich .Mam nadzieje że następnym razem dotre do was bo mi sie troszke stęskniło za waszymi mordakami :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł! Byłem w sobotę na nartach w Białce. Warunki super, pogoda dopisała, uciążliwe tylko kolejki do wyciągu (z krzesełek czynne tylko jedno). Wybieram się w przyszłym tygodniu w czwartkowe popołudnie - powinno być wtedy nieco luźniej, a ceny karnetów zachęcają (za 25 zł można jeździć od 16 do 22 - stok oświetlony).

pozdróweczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

 

Tak się skłąda, że ja ze swoją ekipą z Trzebini(nie motocykliści, ale kumple :D ) także bylismy w sobotę w białce na nartach i deskach.

Lecz My zawsze jeździmy na nocny stok. Czyli zaczynamy koło 17, a kończymy zawsze o 22.

Ta pora jest najlepsza, gdyż ludzi jest coraz mniej i stanie w kolejkach nie grozi.

Jest to pora(wydaje mi się) kiedy ludzie już są po pracy, więc moglibyście się też wybrać.

 

Jak wspomniał kolega CosmoSquig chodzi narazie tylko wyciągł GŁÓWNY krzesełkowy. Mniejszy krzesełkowy(ten na boku) i orczyk, są narazie zamknięte, gdyż tam nie naśnieżają stoku i śniegu na tyle nie ma, żeby można było tam jeździć.

 

Jednak na głównej trasie zjazdowej warunki są do przyjęcia. Jesli mamy zaostrzone kanty, to można pojeździć...

Armatki zaczynają pracować od ok. 18 keidy jest już chłodno i daje to efekt...

 

Cena oczywiście przystępna. Najbardziej opłacalne jest wykupienie własnie karnetu za 25zł od godz. 16-22, gdyż w 4 godziny spokojnie wyjeźdizmy tyle a nawet zaoszczędzimy...

 

W tą sobotę tata znów zorganizował grupkę i jedziemy busem. Jeśli się wybieracie, to może się spotkamy na stoku :D .

 

Troszkę widze, że temat zimowy, ale jak są wśród Nas Zimowi sportowcy, to czemu nie :) .

Ja jeżdże aktualnie na desce SnowBoard'owej. Na nartach także jeżdżę(od dziecka), lecz w ostatnim sezonie narty sprzedałem i narazie nie zakupiłem nowych, ale deska to także super sprawa(Ci co jeżdżą, napewno potwierdzą)...

 

Pozdrowionko, Kuba 8)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale deska to także super sprawa(Ci co jeżdżą, napewno potwierdzą)...
no pewnie!

jeden slad to jeden slad :D

a pomysl zeby pojechac po pracy tak od 17 do 22 calkiem niezly (mowie w tygodniu).

ja w tym nie moge (i w weekend tez nie), ale moze w przyszlym sie uda?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka to nie jest taki zły pomysł zrobic lekki wypad na jesnoślada zimowego w przyszłym tyg.

Jakos sie zawsze mozna ugadać ja kończe robote o 15 tak ze mysle że jakoś czas wykombinuje :D :D :)

pozdrowionka dla wszystkich a szczególnia dla tych co nie zapadli w sen zimowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pomysł jest głupi, bo nie mogę :)

Żeby być w Białce na 17 treba wyjechac po 15, co znaczy, że musiałbym wyjść z pracy o 14 a na taka opcje nie ma szans. Szczególnie, że mam ostatnio w ch*j roboty :D

Mam nadzieję, że w ten weekend zmobilizuje ludzi i pojedziemy gdzieś (jeszcze nie wiem czy Białka czy przypadkiem nie Kasprowy), ale jesli do Białki to na popołudnie raczej. Ktoś będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pomysł jest głupi, bo nie mogę
to idz do pracy normalnie jak czlowiek (na 8-9) a nie lez w lozku do 11 i do roboty na 12 :)

wtedy bedziesz mogl jechac. ale jesli wyjazd o 15 to ja odpadam tez - o 16 to moze sie juz udac. zaczniemy najwyzej o 17:30

hej a moze spotkamy sie jutro na grzanym piwku gdzies w knajpce

jutro (to jest dzis) nie moge, w weekend tez nie :)

nastepnom razom to chetnie :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...