Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Ruff!

 

Tak, bardzo mi miło, że powiem to jeszcze raz. Faktycznie miałem okazję nawet szejknąć henda i oblukać straty i rany otrzymane na jakimś lokalnym stritfajterfestiwalu zapewne.

 

Ja to chyba też pośmigałbym przed mszą, żeby później tym gorliwiej się modlić :)

Dajcie znać jakby co.

 

Zatem do zobaczenia na dwóch kołach.

 

pozdro i pohfa

groch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to średnio z tym czytaniem, bo ja napisałem że mogę wziąć bądź gdzie

Sori :)

Musiałem sobie zrobić jakąś zlepkę kilku postów a głowie ;)

Czyli chętni na sobotę są Fugazi, Cosmo, ja i Siaśka i Szereny jako plecaczki.

No i to juz jest coś.

Zaczyna mi się to podobać.

 

Aaaaa i Groch jeszcze :buttrock:

 

opowiadano mi, że lepiej Ci idzie śmiganie na GSie po offroadach

Nie wierz ludziom, to musiały jakieś złe języki opowiadać ;) ;)

Przecież ja wcale nie szaleję, nie jeżdżę za szybko jak na swoje umiejętności i jeszcze w dodatku nie łamię przepisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o ile ja umiem czytać to plecaczki chcą się gdzieś przejechać przed mszą
Czyli chętni na sobotę są Fugazi' date=' Cosmo, ja i Siaśka i Szereny jako plecaczki.

No i to juz jest coś.

Zaczyna mi się to podobać.

Aaaaa i Groch jeszcze :)[/quote']

i chyba Matek? PeterS?

No to super. To dokąd jedziemy? :mrgreen:

jesli ktos ma pozyczyc motorek na sobote to ja chetnie

chcesz virażkę? tylko musiałbyś chyba uważać żeby sobie kolan nie obić o brodę (czy odwrotnie... :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokąd jedziemy?

No właśnie nie wiem jeszcze - myśłałem o trasie Orlich Gniazd czy ja to się tam nazywa' date=' ale nie mam dobrego przewodnika po tym terenie, żeby obmyslić dokładny plan. Może ktoś ma coś pisanego o tym temacie ? ;)

Albo może ktoś ma inną propozycję...

 

chcesz virażkę? tylko musiałbyś chyba uważać żeby sobie kolan nie obić o brodę (czy odwrotnie... )

Eeeee tam, przecież pedałował nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huraaaaaaaaaaaaaa!!!! Mam już transport na sobotę :buttrock: :) ;) (Skleroza nie boli, ale czasem płata figle - pomyliłam tygodnie :oops: )

 

Mimo wszystko bardzo dziękuję :!: :!: :!: Miło wiedzieć, że można na Was, w razie potrzeby, liczyć Panowie 8)

 

Groch - mnie też poznałeś :) Choć pewnie nie zwróciłeś uwagi, bo zaraz mnie już nie było na widoku, ale ja też mówię/piszę 4umowe CZEŚĆ :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groch - mnie też poznałeś Choć pewnie nie zwróciłeś uwagi, bo zaraz mnie już nie było na widoku

 

Eeeee chiba Ci się pomylił Groch z Ziggim, którego poznałaś na dachu GEANTa :)

 

A co do sobotniej wycieczki, czy mam rozumieć, że ZYGZAK leci z nami ?? :)

 

Rozumiem, że dzisiaj spotykamy się na Barciach ??

Ja postaram się przyjechać na sprzecie. Matek też bedzie na eeeeeeERce :buttrock:, więc może polatamy coś dzisiaj ?? Jakiś wyskok do Olkusza na gofry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jeszcze - myśłałem o trasie Orlich Gniazd czy ja to się tam nazywa' date=' ale nie mam dobrego przewodnika po tym terenie, żeby obmyslić dokładny plan. Może ktoś ma coś pisanego o tym temacie ?[/quote']

:mrgreen: dla kierownika wycieczki:

http://www.czestochowa.iplus.pl/lo4-168.htm

http://www.wrotamalopolski.pl/root_Turysty...+orlich+gniazd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może polatamy coś dzisiaj ?? Jakiś wyskok do Olkusza na gofry :)

Cześć wszystkim. Pamiętacie mnie jeszcze??

Gofry w Olkuszu są czynne od 1 marca do bodajże ostaniego dnia października. Wszak są to prawdziwie MOTOCYKLOWE GOFRY ;) Otwarte tylko w sezonie :buttrock:

Gdybyście się wybierali w sobotę w moje strony (Szlak Orlich Gniazd), dajcie znać, mam wolny dzień nareszcie i chętnie się przyłączę jeśli pogoda będzie znośna. W innym kierunku też chętnie się przyłączę

 

Dopisane:

Małe sprostowanie: pokrzaczyło mi się. Nie jadę z Wami, wybieram się na mszę. Może spotkamy się po. Za dużo tych stronic napłodziliście w tym temacie i mam szum informacyjny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz virażkę? tylko musiałbyś chyba uważać żeby sobie kolan nie obić o brodę (czy odwrotnie... )

ee no nie jestem az taki duzy?

ale z tym pozyczaniem sprzeta to taki zart sceniczny byl ;)

po pierwsze, bal bym sie pozyczac cudzego sprzeta, a po drugie, to nawet kasku nie mam w kraku nie wspominajac o jakims ubranku

tak wiec mi pozostaje tylko patrzec z zazdroscia - choc jak rano widze 0st na zewnatrz, to jakos sie tym nie martwie :)

ale mam nadzieje, ze na sobote pogoda wam dopisze - ja niestety odpadam z mszy - impreza "prawie" rodzinna :buttrock:

zdrv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka - mogę Ci pożyczyć kask i kurtkę (kurtka trochę sfatygowana po ślizgu, a w kasku nie daje się otworzyć szybka, bo mechanizm nawala, ale chyba lepsze to niż nic :) ). Może nawet rękawiczki nadwyżkowe by się znalazły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sobotniej wycieczki to dotrały do mnie opinie, że Orle Gniazda są niehalo, bo tam są trasy w lesie a w lasach teraz pełno liści leży. Słyszałem głosy, zeby tym razem na wschód. Jesli macie inne pomysły to sypać!

Ja sobie pomyśłałem, że moznaby jeszcze polecieć do Nowego Sącza przez Mszane i potem eyjechac na Wiśnicz czy jakoś tak (podobno sa fajne winkielki) albo na odwrót :buttrock:

Kolejna koncepcja to kopsnąć sie do Zakopca i potem wracać tą traską, o której mówił Matek (wylatuje sie w Chabówce tylko nie pamiętam gdzie się zaczyna ;) Matek przypomnij mi !!! :).

Więcej pomysłów nie mam. Może wy macie jakies fajne pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...