Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej krakusy' date=' mam jedno pytanko, gdzie w niedziele i o ktorej sa te slawetne nieoficjalne wyscigi, jakies stare lotnisko czy co? bo jutro sie moze tam zjawie popatrzec.[/quote']

 

nie wiem czy sa ajkies wyscigi, ale jezlei sa, to pewnie na pasie w czyzynach,

musisz sobie znalezc na mapie czyzyny w krakowie, ew. geanta i na wprost jest pas....

a jak tam w jechac to juz inna bajka, chociac ponoc od strony geanta z dwupasmowy tez sie da....

 

generalnie jest to miejsce skad anwet u mnie na osiedlu slychac silniki....

 

a co do jutra, to pewnie bede jeszcze spal (mowie o 12 w trzebini :/) a nie lubie jezdzic niewyspany, za to jakby ktos cchial jakies wioseczki blizej kraka zwiedzic troche pozniej to mzoe...moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrIsHaCkH napisał:

No... dziś było piknie.

Ano było ! Ci co odstawili już moto do Poznania niechaj plują sobie w brodę

Nawet nie masz pojecia jak sobie pluje.

Dzis tez jade na wycieczke - Punto 1.2 60KM - dam po garach :buttrock:

 

Ciesze sie ze wasza wycieczka sie udala - no ale w taka aure musialo byc fajnie :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Nie pojechałem wczoraj rano na żadne latanie z Myślenic ale byłem na mszy!!!!!

Bardzo, bardzo gorąco dziękuję, że mogłem wziąć udział w takim fajnym przedsięwzięciu. Jesteście spoko grupą i cholernie miłymi ludźmi (zawsze wiedziałem, że motocykliści są z innej planety). Byłem szczerze wzruszony radością dzieci, które mogły choć przez chwilę oderwać się od swojej rzeczywistości dzięki "wójkom" na piekielnych maszynach.

Piszę się na każdą następną okazję i deklaruję chęć pomocy w organizacji (w miarę skromnych możliwiości).

 

Dziękuję jednocześnie za życzenia, które otrzymałem drogą mejlowo-postową.

 

Śmigam non-stop ale dzisiaj miałem zgon bo wczoraj znajomi urządzili małą imprezkę na okoliczność postarzenia się i choć pogoda była miód to nijak nie dałbym rady wsiąść na XJotę.

 

Do zobaczenia następnym razem.

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie masz pojecia jak sobie pluje.

teraz to się chyba cały zaplujesz :buttrock: - sorry ale klimaty na koniec dzisiejszej wycieczki były jeszcze bardziej apetyczne... :P

Zaczęliśmy od gofrów w Olkuszu, zaliczyliśmy Rabsztyn, Pustynię Błędowską, Ogrodzieniec, no i jeszcze fajne ruinki na które nie wszystkim się chciało wchodzić (:P) ale nie pamiętam gdzie :oops: a na koniec wyżerka we Młynie. Było super :!:

szczególne podziękowania dla Ruff'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to piękna traska. Pustynia Błędowka i mojego moto zabrakło :P :P

Z tego etapu, który przejechaliśmy wspólnie najmilej wspominam las pomiędzy Trzebinią a Olkuszem. Piękne widoki :P

 

Pozdrawiam i liczę na rychłą powtórkę z rozrywki :P

 

PS. Zapraszam w sobotę na koncercik - gram z zespołem Xebec w klubie Klinika (ul. Tomasza) w sobotę 30.10 wieczorem :P Jeśli wybierze się grupka, to warto zrobić rezerwację, bo jak dotąd na wszystkich naszych graniach kluby były zawalone po brzegi na godzinę przed imprezą. Muzyczka to coś z rocka, bluesa i klimatów Jethrotullowo-Rushowo-Marilionowatych :buttrock: Wstęp chyba będzie płatny 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dotarłem. Policzyłem tegoroczny sezon i wychodzi mi dokładnie 5921 km od wytoczenia sprzęta w marcu. Słabiutko... Może następny będzie lepszy... Patrząc na Wasze opisy (choćby stronka Siaśki & Pavki) trochę mi wstyd, że taki ze mnie niedzielny motocyklista :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja też już dotarłem, było trochę mgiełki po drodze, ale poza tym całkiem spoko.

 

PS. Zapraszam w sobotę na koncercik - gram z zespołem Xebec w klubie Klinika (ul. Tomasza) w sobotę 30.10 wieczorem :P

Ech, chętnie bym się wybrał, ale termin mi nie pasuje. Będe pewnie wtedy jechał na zachód Polski, w wiadomym celu (na 1.11).

 

Muzyczka to coś z rocka, bluesa i klimatów Jethrotullowo-Rushowo-Marilionowatych :buttrock:

Za sam fakt, że znasz te nazwy to masz u mnie wielkiego plusa :P

A jak jeszcze potraficie takie klimaty zagrać, to chętnie się wybiorę na Wasz koncert w innym terminie.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis widzialem ekipe jadaca na slowacje, ktos mial krakowska rejstracje, myslalem ze to  

Wy. Chyba jednak nie. Piekny dzien na zakonczenie sezonu, chyba ostatni weekend tak piekny w tym roku ..., do zobaczenia w sezonie 2005.

REDZIU - PRZYSZŁY TYDZIEŃ, przyszły tydzień!!!! to będzie zakończenie sezonu, Pławniowice, coś Ci się pozajaczkowało !!!

Pozdrófka i zapraszamy oczywiście Grupę Kraków jeśli tylko będziecie mieli ochotę , reszta w topicu Powtórka z Rybnika - czy cóś tym tonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam fakt, że znasz te nazwy to masz u mnie wielkiego plusa :P

A jak jeszcze potraficie takie klimaty zagrać, to chętnie się wybiorę na Wasz koncert w innym terminie.

Będą jeszcze inne grania w tym sezonie na pewno, jak tylko uda się dogadać z knajpiarzami w miarę sensownie (to tak nieżyciowi i nierynkowi goście, że słów szkoda... Wiem że nie należy uogólniać, ale jak dotąd trafiliśmy tylko na jednego, z którym dało się dogadać, a kilkadziesiąt pubów ograliśmy swojego czasu).

 

Zasadniczo cośtam potrafimy :buttrock: Zamieszczałem kiedyś w powitaniach link do naszych nagrań, jak jest zainteresowanie, to mogę poszperać po swoich kontach www - gdzieś powinny te dźwięki jeszcze leżeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to piękna traska. Pustynia Błędowka i mojego moto zabrakło :P :P

Próbowałem Cię namówić żebyś jednak został z nami, ale rozumiem że jak się umawiasz to jesteś na bank :buttrock: a nie ukrywam że miałem chrapkę na malutką rundkę na twoim enduraku :mrgreen:

 

Jeszcze jedno: zbyhoo jak możesz gdzieś udostępnić ten filmik z jumpa na MZ :P to daj linka albo wyślij do muzyka to wrzuci na stronke to się wszyscy pośmiejemy jaka mnie głupota naszła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah :buttrock: Rundka dobra rzecz, przeszkód nie widzę :P Natomiast Pustynia Błędowska to dla obecnych opon nie jest dobre miejsce, bo moto po prostu się zakopuje i jechać nie chce. Fajne są natomiast szutry w okolicach Jaworzna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...