Skocz do zawartości

Potrzebna szybka pomoc-bardzo szybka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dominik na dobrą sprawę to nawet przed celnikami nie trzeba chować.

Nie, no, kiedyś, jak te wszystkie cła były to wiara tak robiła, żeby oszczędzić. I potem problemy, żeby to sprzedać bez dokumentów....

pzdr

 

Wiecej niz 4000 zł to on nie jest warty

Pójdzie za 8-9 tys moim zdaniem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkop na kasie chyba nie spi, dlaczego sprzedajac moto bez papierow mial by stracic z 1000 ojro :?:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkop na kasie chyba nie spi, dlaczego sprzedajac moto bez papierow mial by stracic z 1000 ojro :?:

Chodzi o to że to kupujący nie chc tracić kasy na opłacanie cła itp, a niemiec wcale nawet o tym nie musi wiedzieć bo co go obchodzi co się dalej z motocyklem dzieje który już sprzedał. W motocyklach enduro często to się zdarza bo wielu je kupuje z myślą o użytkowaniu tylko w terenie więc po co mają płacić podatki, cła i jakieś karty pojazdu jeśli im to nie będzie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda obecne moto mam ze wszytkimi papierami ale nie jest zarejestrowane heh na dodatek nie mam jeszcze prawa jazdy(ale to sie juz nie dlugo zmieni) warunki pozwalaja mi uzytkowac motocykl prawie i tylko wylacznie w warunkach terenowych, dlatego takie "okazje" sa w moim przypadku powiedzmy ze bardzo atrakcyjne, no tylko trzeba sie liczyc z poźnijeszymi problemi przy odsprzedazy

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego gdzie moto będzie używane - jeżeli na jakimś zadupiu to śmiało można go łykać.

Ja natomiast (zresztą jak widzę i duża większość kolegów) podchodzę z dużą rezerwą do pojazdów bez papierów - bo umowę kupna-sprzedaży to ja mogę napisać w 2 minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papiery dobra rzecz....

mam wszystko na swoja LC4 ale blache zostawilem z osprzetem drogowym na polce i tak jak poprzedni wlasciciel zamierza sprzedac z nieuzywana blacha :)

a kiedy sie przydaly??

NP. niecaly tydzien temu..... rajd w las-> powrot do domu ulica-> wjazd na ogrod i kogucic....

wysiada Pan w zaduzej kurtce i pyta sie "gdzie blacha"

ja sie napiolem i z textem ze w domu bo ostatnio moto sie wyrwalo i polamalo mocowanie i teraz czekam na nowe...

piesek nie lyknal kielbaski i pyta czy mam papierki.... no to pokazuje-> sprawdzil numerki i pojechal....

mandaciku uniknolem, ale i tak hu***a sprawa bo jeden radiowoz zlokalizowal moja chate

po prostu nawet jak za jazde po drodze gdzies was kiedys suka (jakims cudem) dorwie to pieski miekna na argumenty ze wszystko oplacone i legalne, a niemacie blachy, kierunkow itp. bo szkoda zniszczyc w czasie jazdy po lesie. (czasem nie mowic jednak ze ma sie papiery jak maja na was inne paragrafy- np. niszczenie czyjejs dzialki, jazda po Parku Narodowym itp) :banghead:

Edytowane przez sidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pełną dokumentacje, motocykl jest opłacony i tak dalej ... a papierów ze sobą nie biore a rejestracja nie przywieszona.

 

A co do odszprzedaży można go opchnąć jako SXa zjąć wszystko co symbolizuje EXC i lajki się nie pozna że to SX 450 no ale t takie gdybanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co piasek NAPRAWDE NIE CHCIALBYM NIGDY KUPIĆ MOTOCYKLA OD CIEBIE ANI NIKOGO KTO MYŚLI JAK TY!! motocykle bardzo czesto przyjezdzaja bez papierow z zagranicy(znajomi troche handluja to wiem) i sa nie kradzione. Chodzi oto ze nikt nie chce płacić opłat za moto którego nikt w życiu nie spradzi ani nie bedzie rejestrował. Motocykl może mieć SUPER CENE NIE Z TEGO POWODU, bo np. coś jest padnięte, lub niedługo będzie trzeba wymienić i dlatego był tanio sprzedany za granicą. Odnośnie zadupia, moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z tym gdzie mieszkamy. Ja mieszkam w Warszawie i od zawsze latam motorami bez papierów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduro-bubbaa ja powiedziałem że to co ja napisałem jest żeczą która powinno sie robić ? nie ! I sam czegoś takiego nie praktykuje i nigdy nie będę praktykował. Ale poprostu napisałem że tak można i tyle... a że wielu tak robi...wiele jest takic motocykl na allegro co sprzedawcy wciskają takie kity

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Polska rzeczywistość

No tak, nie to co Niemcy czy inne kraje, gdzie nikt nie oszukuje, wszyscy ludzie jak coś sprzedają wolą sami stracić, żeby kupujący był zadowolony itp :) W Polsce tak jak w każdym innym państwie są różni ludzie i nie można generalizować i uogólniać. Ale to tak poza tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...