Skocz do zawartości

Street Demons - Roben 06.04.2006r. [Film]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :bigrazz: Dzisaj postanowilem nakrecic swoje mozliwosci (juz od dluzszego czasu mialem na to ochote lecz ciagle mi cos wypadalo :icon_rolleyes: ) . W filmie niestety nie zobaczycie Diba (no moze w urywkach) bo niestety przebila mu sie dedka :banghead: . Tu zamieszczam linka do filmu :

 

http://rapidshare.de/files/17364362/SD_-_R...4.2006.wmv.html

 

Czekam na wasze komentarze :crossy: :icon_rolleyes:

 

PS. Gdyby link z Rapida nie dzialal to macie tu z Megaupload :

 

http://www.megaupload.com/?d=X2YV9BAW

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe circle trenuje dopiero od paru dni , jeszcze troche potrenuje to pewnie bede robil na miejszym okregu :icon_razz: A co do muzy to dalem ja tak na probe zeby zobaczyc czy sie przyjmie :icon_razz: Ale chyba przy nastepnej produkcji zostaniemy przy Rocku :( A co do tego tematu na Stuntpoland to nie widzialem i chyba nie zobacze bo cos mi sie to forum nie chce wlaczyc :banghead: Dziekuje za slowa uznania :) Pozdrro !!

 

-------------

 

Juz widzialem co tam pisze :crossy: Lepiej zostawie dla siebie co mysle o tamtym forum i atmoswerze jaka tam panuje :crossy:

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pare dni to wszytsko jest na dobrej drodze ....

 

mi sie na motorowerach/skuterach podobaja bardziej jazda na jednym kole niz na 600 ... czy 1000 .. tutaj trzbea bardziej sie na meczyc zeby takie cos zrobic...

 

 

gratulacje(oczywiscie zapomnailem wczesniej :/) i zycze aby umiejetnosci szly do przodu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...