Skocz do zawartości

choper czy naked


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:buttrock: witam i :lalag: :clap: gratuluje zdanego egzaminu[ile dalas w lape ?:crossy: ŻART!!] moim zdaniem chopper[virago250 jest b.ladny,lub ls650-piekna linia no i pasek zamiast lancucha.ew virazka535. co do nakeda to mysle ze ladnie by ci bylo na zefirku550 lub xj550-piekny klasyk]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01kriters, wchodzisz do działu "Cruiser/Chopper" i obrażasz choppery, jak Ci się nie podobają to tu nie zaglądaj, poza tym piszesz że Wygląd i dźwięk to rzecz gustu - na tym powinieneś poprzestać, moim zdaniem nie ma sensu wyzywać się - ja teraz równie dobrze mógłbym Tobie odpisać że "jak chce pooglądać plastiki (sporty) to idę do Castoramy do działu z deskami klozetowymi..."

 

Ho ho nie wiedziałem że da się obrazić choppera. Jak nie wiesz, jest to forum dyskusyjne, każdy ma prawo udzielania się na nim, w róznych działach czy mu się choppery podobają czy też nie :) . Wszedłem do działu chopper ( bo chyba nie ma zakazu wejścia) i wypowiedziałem się na temat ponieważ chciałem doradzić dziewczynie. Mamy odmienny punk widzenia i tyle, przecież nie każdy musi się ze mną zgadzać.

 

A jak jestem w Castoramie to przeważnie idę do działu kosiarek spalinowych, nawet nie wiesz jaka to frajda popatrzeć na te cuda :) . I nawet mojego motocykla nie uraziłeś, on wziął to z przymrużeniem oka :). Więc wybacz jeśli uraziłem kogoś choppera, po prostu nie wiedziałem że to takie sztywniaki, na przyszłość będę uważał ;) .

 

01kriters błędy robie bo nie każdy jest idealny, co pokazuje twoje podejście do sprawy... (koniec bo liter szkoda)

 

Nie ma ideałów, też popełniam błędy (czasami ortograficzne), ale w twoim przypadku to jest totalne olewanie innych.

Nie wiem co ma wspólnego do tego moje podejście do sprawy ale w przeciwieństwie do Ciebie starałem się mój punk widzenia odpowiednio uargumentować.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomimoWaszych namow zdecydowalam się na golasa. Chociaź.... namawiajcie namawiajcie...

 

Czesc sasiadka

 

Moja rada jest taka - kup to co ci sie teraz najbardziej podoba. Pewnie i tak za jakis czas Ci sie znudzi i bedziesz szukala jakiejs odmiany :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zdania prawka :) :)

Jak ja kupiłem moto byłem przekonany że jest to wersja soft-choper z silnikiem R4, pogrzebałem na necie i znalazłem jakąś stronke o tym moto a tam pisze że jest to naked :D

 

Ale jaki moto wybierzesz to zależy tylko od ciebie – aby było ci przyjemnie w trakcie jazdy, a kierowcy katamaranów też można podzielić na kierowców i idiotów tak jak zdarza się motocyklista furiat po prostu takie typy ludzisków trafiają się nam na drogach.

 

Życzę ci miłych wrażeń z jazdy, powrotów w całości i jak najmniej idiotów kierowców na trasie :) .

 

Do zobaczenia na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga na drugie moto czaje sie na Crossa - to mi da odpowiednich wrazen w inny sposob :)

radzę nie przesadzać z pojemnością. jak masz doświadczenie to 250 max na początek. 250 potrafi zeszmacić i upodlić człowieka na 1000 sposobów i wszystkie bolą :crossy:

pozdro

 

 

Dziś jednak zdałam w końcu egzamin praktyczny, jestem niebywale szczęśliwa i nikt mnie juź dziś nie zapieni! I święta idą.... Jaja kupiłam... A od 1 maja będę jeździć tylko moto. Cała Warszawa moja.

 

I oto Anula to baba z jajami! tak trzymać! szerokiej drogi i gumowych drzew, ja cię namawiam do jeżdżenia za jakimkolwiek moto, z którym będziesz się czuła najlepiej, bo jest ich tyle w kraju i na świecie że ho ho. a zobaczyć dziewczynę na moto jak jedzie to człowieka normalnie buduje. ostatnio coraz więcej dziewczyn zdaje prawo jazdy na moto (równe uprawnienia wywalczyły w końcu) ale to cieszy, to cieszy...

jeszcze jak bym swoją wygnał na kurs to powiedziałbym że osiągnąłem sukces w życiu. ale jeszcze się nie poddaje i mam nadzieje że w końcu się skusi.

jeszcze raz Anula szerokiej drogi i obyśmy się spotkali na szosie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że się spotkamy!

Jednak dziewczyna na moto to nie sam miód. Zwłaszcza jak jest w tak podejszlym wieku jako ja! Widzisz, zaczynam jakiegoś staroświeckiego narzecza używać! Brak zrozumienia u bliskich i znajomych! Dobrze, że moja połowa choć mnie rozumie! Ale kumpeli brak! Nic tempolki nie rozumieją! Jaka to radocha - fryz wybierasz raz na parę lat w kształcie kasku, piękne smugi przy oczach jeślibyś się spróbował umalować (zawsze kilka łez uronisz - chciał - nie chciał), od czasu do czasu szlif na dupie, o przysłowiowych muchach na zębach nie wspomnę.

Ciężko jednym słowem...

 

Fajnie jest natomiast kiedy jedziesz i stojący obok na światłach orentuje się, że jakaś paniunia na motorku stoi! "A jaki śliczny, a ile kosztował, a jak taka paniunia sobie z taką maszyną radzi, a ja też taki miałem tylko większy, etc."

A już super jest jak jedziesz w grupie i jest ciepło i las w koło, i nigdzie się nie spieszysz, a jak w duszy zagra to odkręcasz gaz i wio... koniku! Ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho nie wiedziałem że da się obrazić choppera. Jak nie wiesz, jest to forum dyskusyjne, każdy ma prawo udzielania się na nim, w róznych działach czy mu się choppery podobają czy też nie :crossy: . Wszedłem do działu chopper ( bo chyba nie ma zakazu wejścia) i wypowiedziałem się na temat ponieważ chciałem doradzić dziewczynie. Mamy odmienny punk widzenia i tyle, przecież nie każdy musi się ze mną zgadzać.

 

A jak jestem w Castoramie to przeważnie idę do działu kosiarek spalinowych, nawet nie wiesz jaka to frajda popatrzeć na te cuda :banghead: . I nawet mojego motocykla nie uraziłeś, on wziął to z przymrużeniem oka :banghead:. Więc wybacz jeśli uraziłem kogoś choppera, po prostu nie wiedziałem że to takie sztywniaki, na przyszłość będę uważał :P .

Nie ma ideałów, też popełniam błędy (czasami ortograficzne), ale w twoim przypadku to jest totalne olewanie innych.

Nie wiem co ma wspólnego do tego moje podejście do sprawy ale w przeciwieństwie do Ciebie starałem się mój punk widzenia odpowiednio uargumentować.

Pzdr.

 

Ok starasz się ale ja się poprostu jak zauważyłeś nie zgadzam z twoimi argumentami bo do tego mam prawo i podtszymuję swoją opinię i argumenty że faktycznie golasy się lepiej prowadzą ale z resztą poprostu nie mogę się zgodzić, i tyle.

A ty nie pień się tylko czytaj dokładniej a nie błędy ortograficzne wyłapujesz

Bez urazy

Edytowane przez devilwizard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok starasz się ale ja się poprostu jak zauważyłeś nie zgadzam z twoimi argumentami bo do tego mam prawo i podtszymuję swoją opinię i argumenty że faktycznie golasy się lepiej prowadzą ale z resztą poprostu nie mogę się zgodzić, i tyle.

A ty nie pień się tylko czytaj dokładniej a nie błędy ortograficzne wyłapujesz

Bez urazy

 

ho ho ho a gdzie tu widzisz moje pieniactwo?? zero emocji, tylko argumenty...

 

Żebyś pisał tak poprawnie jak ja czytam uważnie to by było ok... Taką pisownią wykazujesz tylko brak szacunku do innych i nie ma to nic wspólnego z twoim zdaniem.. Twoje zdanie to oddzielna para kaloszy. Czaisz??

A jak z czymś nie zgadzasz się, to napisz sensowne wytłumaczenie.. bo takie puste słowa nic mi nie mówią.

 

Wiesz, chociaż teraz mógłbyś się postarać: podtszymuję yyy sorry ale to już jest przegięcie. A jak faktycznie poprawne pisanie sprawia Ci takie problemy to możesz przecież wklejać teksty do word'a - bo tego czytać się nie da!!!! Jak grochem o ścianę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sezonie jeździłam na GS-ie, ten już na Drag Starce. I pomijając akpekty techniczno-wizualne, nikt nie zauważył jednej rzecz(pewnie dlatego, że tu same chłopy :icon_mrgreen: ). Otóż, do szewskiej pasji doprowadzało mnie to, że jadąc na GS-ie w integralnym kasku, co chwilę machały mi z pobocza jakieś panienki, raz się takie trochę zmieszały, jak akurat się zatrzymałam i zdjęłam kask :icon_mrgreen: .

A tak na serio: nie ma to jak porządny chopper/cruiser.....wygląd, wygląd, wygląd i w moim przypadku kardan-cudny pomysł :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nikt z kolegów nie raczył napisać że chopery maja słabe zawieszenia i okropnie sie bujają ? Miałem choperka i fajnie to się jeździło powoli i po gładkiej drodze.

Śmiem twierdzić że pierwszy lepszy golas czy chociaż by wspomniana NTV ma o niebo lepsze właściwości trakcyjne niz mały chopper.

Co do "niezłego kopa" i tych 140km/h ...hmm.... GS500, ER5, i wiele innych ma lepszego kopa jest szybsza i lepiej sie prowadzi.

 

 

ps. teraz to chyba wsadziłem kij w mrowisko :icon_mrgreen:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie upatrzyłam sobie Hondę NTV! Brak kasy w tym roku zatrzyma mnie jednak przy klasycznym, muzealnym egzemplarzu bez hamulców.

 

Ten dylemat "choper czy naked" chyba troszkę wynika z podświadomości. Czy nie wydaje się Wam, że choperowcy, to ludzie pewni siebie, lubiący poszpanować sprzętem i dostojną jazdą, a ci na nakedach mają jednak trochę taki problem, że nie chcą wyglądać na starucha.

 

Dlatego na nakedach można się spodziewać podrywu, a na choperach .. to nie wiem czego, nie mam doświadczenia.

 

Dla mnie po prostu wygodniej wchodzi się w zakręt nakedem zwłaszcza w mieście, łatwiej jakoś ten moto opanować. Na choperku przyjemnie jeździ się w dalekie podróże.

Ja będę jeździła po mieście - bardzo dużo! Ale w drogę też będę jeździć.

 

No i ponawiam pytanie co mi radzicie? XChoper czy naked?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup krzyżówkę :wink: , ja kupiłem maxia jako softchopera silnik rzędowy cztery gary wygląd choperka, krótki, na necie pisało że mój moto to naked :icon_mrgreen:

Bardzo dobrze się prowadzi, pomykam przede wszystkim na mieście w zakręty wchodzi bardzo stabilnie.

Ale wybór i tak należy do ciebie.

 

pozdr. i do zobaczenia :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dylemat "choper czy naked" chyba troszkę wynika z podświadomości.

 

Czy nie wydaje się Wam, że choperowcy, to ludzie pewni siebie, lubiący poszpanować sprzętem i dostojną jazdą, a ci na nakedach mają jednak trochę taki problem, że nie chcą wyglądać na starucha.

 

Bez obrazy (zreszta sam jeżdziłem choperem ) ale sądzę że jest akurat dokładnie odwrotnie :icon_mrgreen: Choperowcy to ludzie niepewni siebie i niedowartościowani więc potrzebują zwracać na siebie uwagę kilogramami chromu i przeraźliwym bulgotaniem swoich dwucylindrowych "fałek". Potrzebuja "lansu" w najbogatszej wersji. :flesje:

 

Ci na nakedach i innych podobnych sprzetach to ludzie którzy lubią jeździć. Wygodnie, szybko, pewnie a nie szpanować głebokimi jak niemieckie hełmy błotnikami i metrami kwadratowymi czarnej skóry nabijanej ćwiekami. :crossy:

 

W taki oto właśnie sposób można sobie dopasować wizerunek motocyklisty do prywatej ideologii i punktu widzenia. :wink: A jak wiadomo "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Ja kiedyś się przesiadłem z chopera i wiem że do takiego motocykla nie wrócę chociaż nadal mi się podobają .

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że się spotkamy!

Jednak dziewczyna na moto to nie sam miód. Zwłaszcza jak jest w tak podejszlym wieku jako ja! Widzisz, zaczynam jakiegoś staroświeckiego narzecza używać! Brak zrozumienia u bliskich i znajomych! Dobrze, że moja połowa choć mnie rozumie! Ale kumpeli brak! Nic tempolki nie rozumieją! Jaka to radocha - fryz wybierasz raz na parę lat w kształcie kasku, piękne smugi przy oczach jeślibyś się spróbował umalować (zawsze kilka łez uronisz - chciał - nie chciał), od czasu do czasu szlif na dupie, o przysłowiowych muchach na zębach nie wspomnę.

Ciężko jednym słowem...

 

Fajnie jest natomiast kiedy jedziesz i stojący obok na światłach orentuje się, że jakaś paniunia na motorku stoi! "A jaki śliczny, a ile kosztował, a jak taka paniunia sobie z taką maszyną radzi, a ja też taki miałem tylko większy, etc."

A już super jest jak jedziesz w grupie i jest ciepło i las w koło, i nigdzie się nie spieszysz, a jak w duszy zagra to odkręcasz gaz i wio... koniku! Ach...

 

 

słowa słowa zawsze sobie myślę tak: droga ,ja wiatr we włosach i myśli moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...