Skocz do zawartości

choper czy naked


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie Yamaha Virago jest najlepszym wyborem.NTV może jest bezawaryjna itd. ale Virażka jest śliczna i w sam raz dla kobiety.

Viagry też są raczej bezawaryjne w 750 i 1100 ze starszych roczników stukają rozruszniki ale tak pozatym po prostu tam nie ma co się zepsuć chłodzona powietrzem V i kardan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama widzisz że funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo jazdy na nakadzie jest wyższe ,więc nie ma się nad czym zastanawiać.

 

No ja bym się niezgodził z tą opinią, bezpieczeństwo może i tak, golasy są zwrotniejsze ale rezta to ściema nie wsadzisz tyle bagażu, komfort po pewnym czasie wymaga wyciągu na nogi!! I nie ma wyglądu ani dzwięku pozatym musisz (powinieneś) śmigać w zamkniętym kasku a to odgranicza.

 

Anula polecał bym jeśli virago to 750 ale faktycznie 535 jest chyba najbardziej kobiecym motorem jaki jest, facet wygląda na niej jak by jeździł na psie (nie urażając tych wpaniałych zwieżąt!!)

 

Pozatym na początek najlepszy wybur jak chcesz to nawet posszalejesz ale na codzień prędkości komfortowe...

 

Ale twój gust i wybur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam bardzo wypasioną armaturą Suzuki Marauder 800.

Potwierdzm wszystko o policjantach i obsłudze na stacji,

ale także na parkingu, przed hotelem, na drodze wśród kierowców

oraz w puszczy między leśnikami i turystami, Życzliwość i ciekawość

na każdym kroku.

 

P.S. Virago 535 zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się niezgodził z tą opinią, bezpieczeństwo może i tak, golasy są zwrotniejsze ale rezta to ściema nie wsadzisz tyle bagażu, komfort po pewnym czasie wymaga wyciągu na nogi!! I nie ma wyglądu ani dzwięku pozatym musisz (powinieneś) śmigać w zamkniętym kasku a to odgranicza.

 

Anula polecał bym jeśli virago to 750 ale faktycznie 535 jest chyba najbardziej kobiecym motorem jaki jest, facet wygląda na niej jak by jeździł na psie (nie urażając tych wpaniałych zwieżąt!!)

 

Pozatym na początek najlepszy wybur jak chcesz to nawet posszalejesz ale na codzień prędkości komfortowe...

 

Ale twój gust i wybur...

 

1. Funkcjonalność to nie tylko przystosowanie motocykla do transportowania bagaży, ale przede wszystkim właściwości jezdne , hamulce, wydajny silnik. tzn. każdy element pojazdu będzie zaprojektowany w taki sposób który przystosuje motocykl do jak najlepszego (sprawniejszego) poruszania się po drodze. Pewnie że zawsze jest to jakiś kompromis, ale w chopperach jest on wyraźnie zachwiany, bardziej liczy się w nich estetyka.

 

2. Może sporty nie są idealne do przewożenia bagaży, ale choppery chyba też nie w porównaniu z typowymi motocyklami turystycznymi.

 

3. Co do kasku - integral nigdy w niczym mnie nie ograniczał. Zakładam taki kask ze względów bezpieczeństwa (już raz widziałem jak ładnie twarz wygląda po małej glebie w kasku otwartym, jednak podziękuje) i przystosowania do jazdy ( wyobraź sobie jazdę z prędkościami rzędu 200-250km/h w kasku otwartym. To kask otwarty ogranicza!!!!!..

 

4. Wygląd i dźwięk to rzecz gustu. Tobie nie podobają się sporty - ja to rozumiem, mi tak bardzo na wyglądzie nie zależy, ale choppery to jakaś pomyłka, jak chce pooglądać armaturę to idę do Castoramy.

 

Poza tym walisz straszne byki: np. "wybur" "zwieżęta" ... aż bolą oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Wygląd i dźwięk to rzecz gustu. Tobie nie podobają się sporty - ja to rozumiem, mi tak bardzo na wyglądzie nie zależy, ale choppery to jakaś pomyłka, jak chce pooglądać armaturę to idę do Castoramy.

 

 

01kriters, wchodzisz do działu "Cruiser/Chopper" i obrażasz choppery, jak Ci się nie podobają to tu nie zaglądaj, poza tym piszesz że Wygląd i dźwięk to rzecz gustu - na tym powinieneś poprzestać, moim zdaniem nie ma sensu wyzywać się - ja teraz równie dobrze mógłbym Tobie odpisać że "jak chce pooglądać plastiki (sporty) to idę do Castoramy do działu z deskami klozetowymi..."

Edytowane przez qgel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anula polecał bym jeśli virago to 750 ale faktycznie 535 jest chyba najbardziej kobiecym motorem jaki jest, facet wygląda na niej jak by jeździł na psie (nie urażając tych wpaniałych zwieżąt!!)

 

 

Proszę o definicję kobiecy motor! Kołek ma na siedzeniu czy co?

 

Ucichłam na jakiś czas, bo mnie koledzy trochę zapienieli. Nie mam już pewności, czy dla nich moto to środek transportu, czy środek komunikacji.

Dziś jednak zdałam w końcu egzamin praktyczny, jestem niebywale szczęśliwa i nikt mnie juź dziś nie zapieni! I święta idą.... Jaja kupiłam... A od 1 maja będę jeździć tylko moto. Cała Warszawa moja.

PomimoWaszych namow zdecydowalam się na golasa. Chociaź.... namawiajcie namawiajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01kriters błędy robie bo nie każdy jest idealny, co pokazuje twoje podejście do sprawy... (koniec bo liter szkoda)

 

Anula gratuluję zdanego egzama, a kobiecy motor to tak jak opel tigra czy mercedes CLK to poprostu takie cos co pasuje tylko do kobiety, jak obcasy, czy no niewiem inne kobiece żeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Proszę o definicję kobiecy motor! Kołek ma na siedzeniu czy co?

 

 

Normalnie sie ubrechtalem po pachy :clap:.

Anulka - juz Cie lubie :).

 

Swoja droga byloby to calkiem ciekawe rozwiazanie. Taki kolek, plus wibracje :). Normalnie faceci w odstawke by poszli! :buttrock:

 

Pozdrawiam

 

PS

Gratuluje zdania egzaminu! I wyboru golasa :crossy:. Smigam na CB Seven Fifty, a wczesniej mialem GSa 500. Jak sie ostatnio przejechalem na Vulcanie ojca, to bylem przerazony skutecznoscia (a raczej jej brakiem) hamulcow... A pomyslec, ze chcialem kupowac Kawe EN500. Boga chwalic, ze mi to 4umowicze wybili z glowy!

 

PS2

A swoja droga taka Sevenka - naked, a wyglada prawie tak "powaznie" jak czopek. Ja nie spotkalem sie z hamstwem na drodze. Wrecz przeciwnie, wszyscy ladnie mi przytulaja sie do pobocza, jak mnie w lusterku zobacza :lalag:.

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...