Skocz do zawartości

Armatura Waszych marzen


koobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Armatura marzenie - Diabelsko czarny H-D Heritage Softail clasic obrany z szyby, sakw, siedziska pasażera i sissy bar. A tak poza tym, to marzy mi się wariacja na bazie XL 1200, mianowicie powyższy silnik wpakowany w solidną stalową ramę postawioną na zawieszeniu GSX-R 1100 i okraszony płaskim zbiornikiem, kanapą, zadupkiem i boczkami a'la Kawasaki Z 1000... mmmmiodzio ech... aż się zaśliniłem :biggrin:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie?

 

Road King - miałem okazje pojeździć, zaje... :buttrock: :crossy: :( ;)

 

Ale to tylko marzenie bo o czymś trzeba marzyyyyyćććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!

 

Atak w ogóle to Valkiria, ale nie Run bo to przerost..., albo Royal Star

 

No i szkoda że nie robią juz takich prawdziwych japonskich softchopperów :evil:

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.Ja mam co prawda dopiero 16 lat, ale też marze żeby w przyszłości kupić sobie chopera.

Napaliłem sie na nie bo jeżdzilem troszke Hondą Magną 500 mojego starszego(..hehe..cicho..).Moim marzeniem jest Suzuki Intruder M1800R.Jest poprostu boski, ma niesamowity wygląd i 160 Nm przy 3200 obr/min - BOSKO!!

 

Pozdarwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jak narazie jest pojeździć na xv535 bo narazie chyba jeszcze dokońca fizycznie gotowy nie jestem:P.A potem virago 1100 z wydechami cobra slip-on drag pipes i lekko wydłużonym widelcem.

Podobają mi się też v-maxy ale z tego co słyszałem wszystkim po pierwszej jeździe ten zapał odchodzi przez słabe hamulce i zawieszenie.Hdki też są fajne ale tlyko wtedy jeżeli są skromne- modele ostatnich lat średnio mi do gustu przypadłyMoimi już nie chopperowymi marzeniami są suzuki bandit 600 , inazuma 750 i ktm superduke turystyki i ścigacze mają to do siebie że super ryczą ale i tak wolę choppery. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cel do któego zamierzam dążyć w miarę sił i środków...

 

Jest w realnym zasięgu... ale jeszzce nie teraz...

 

Najbardziejmegazajebisty motocykl wszechczasów...

 

...przynajmniej dla mnie...

 

X4

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest złożyć od podstaw konkretnego draga na bazie HD. To jednak pozostawiam na okres, kiedy będę ustabilizowany finansowo i w stanie wydać te x tysięcy złotych lekką ręką, aby tylko dosiąść własnej armatury.

 

A z istniejących sprzętów to zdecydowanie Triumph Rocket III. Jak dla mnie esencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje marzenie się spełniło do połowy czyli Honda VF750C Magna 99r. Teraz trzeba przebudowac motocykl na taki ze smakiem, szyty pod moje dupsko. Przednia lampa czaszka, zbiornik przedłużony a na zbiorniku kręgosłup i żebra ( z metalu ) malowane na wzór starych kosci. Błotnik tylni typu kaczy kuper, niska szeroka kierownica, kanapa też do zmiany. Przedni zawias z jakiegoś sciga UD na 2 tarcze i min. 4 tłoczkowe zaciski. Silnik jest V4 90KM ale powoli zaczyna brakować mocy. W miare jedzenia apetyt rośnie... :P Jeżeli jest ktos kto może pomóc przy przeróbce to prosze o kontakt na pw.

Edytowane przez Mazda82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyznam się szczerze że mam słabośc do jednej armatury, oddałbym za nią wiele ( mam nadzieje tylko że o tej miłości nie dowie się ktoś z mojego środowiska miłujacych motocykle sportowe)

 

Zamieszczam link mojej miłości:

 

http://img296.imageshack.us/img296/4960/6fq0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Al Arab w Arabii Saudyjskiej ... achhhhh aż się rozmarzyłem... ile w niej aratury najwyższej jakości :icon_rolleyes: .

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...