Skocz do zawartości

Jaki motor?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow!

Zamiemrzam zakupic w przyszlym roku jakis pozadny motorek (do max 9 tys zl )

Zalezy mi glownie na 4 suwie 250cm + homologacja

na motoallegro jest duzo typowych crosow lecz bez swiatel.

Mozna je gdzies osobno dokupic? tzn cala "maske kierownicy" + kable i przyciski na kierownicy?

Jestem lakiem w tych sprawach wiec prosze nie smiac sie :P

 

Przez kilka lat jezdzilem na 125tce Cygnusie (automat). Sprzet byl dobrej jakosci dlatego

chcialbym pozostac przy Yamaha. Jaki sprzet polecacie?

POzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli chodzi o moje sugestie - to z czystym sumieniem polecam Hondę XLR 250 (lub w wersji "Baja").

 

 

XLR to dobry motocykl. Przynajmniej jak narazie jest bezawaryjny ale zrobiłem w sumie ok 300km. także nie wiele. Jeżeli chodzi o samą jazde to jestem bardzo zadowolony. Pamiętaj że kupując motocykl warto jest odłożyć troche grosza na dopieszczenie sprzęta, wymiana płynów, opony, układ napędowy, po kupnie motocykla może się okazać iż trzeba coś wymienić i stąd taka moja sugestia żeby mieć troche kaski w zanadrzu. Co więcej jeżeli nie posiadasz stroju to warto w niego zainwestować. A wracając do tematu to z 250ccm 4T do 9tys. Polecał bym KLX250R lub KLX300R również XLR250R lub jeszcze bardziej hardcorową XR250 :banghead: Wybór należy do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane że masz 13 lat??

To po co ci homologacja żeby mieć prawko powyżej 125 CCM to jeszcze ci bodajże 4 lata zostały to przeciez jeszcze zmienisz motor, pozatym crosem z kostką na oponie asfaltu nie polecam??

Ale jeśli jóż to tylko Yamaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane że masz 13 lat??

To po co ci homologacja żeby mieć prawko powyżej 125 CCM to jeszcze ci bodajże 4 lata zostały to przeciez jeszcze zmienisz motor

 

Ja tak samo jeszcze nie mam prawa jazdy ale moim zdaniem w Enduro czasami trzeba gdzieniegdzie podjechać po asfalcie, i to zupełnie co innego jak motocykl ma homologacje, oświetlenie, i co najważniejsze ubezpiecznie. Także nawet jeżeli się nie posiada prawka spotkanie z policją na Crossie a na Endurasie to spora różnica. Bynajmniej moim zdaniem.

 

Ale jeśli jóż to tylko Yamaha

 

Czemu ?? Ja mam Honde i nie nażekam, kolega ma KLXa i również bardzo chwali, następny kolega ma WR250 i też jest zadowolony. Moim zdaniem są to równie dobre motocykle, a do 9tys. ciężko będzie dostać dobrą WR250 bo z 250ccm Enduro ze stajni Yamahy tylko ten motocykl można polecić, ewentualnie TT250 ale to podobno rodzynek do którego ciężko jest dostać części. Rozumiem że możesz lubić niebieski kolor jednak taka odpowiedź nie pomoże tej osobie w wyborze motocykla. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok co do firmy pozostawie to tym co siedzą bardziej w temacie częsci faktycznie nieznacznie droższe ponoć :cool: są

Ale z tym podjazdem.... sam nie wiem ale poprostu bez oświetleń kupi napewno taniej??

 

 

 

 

No wlasnie o to mi chodzi. Kupujac motor bez homologacji, czyli crosa, dostane go w lepszej cenie. Tylko nie wiem jak z tymi dodatkowymi lampami. Mozna gdzie kupic w sklepach internetowych/ u importerow/ jakies uklady oswietleniowe razem z pokrywa przedniej kierownicy?

 

Apropo wieku ( o ile pytanie bylo skierowane do mnie) to mam 22 lata a nie 13... :banghead:

 

Podajecie mi modele motocykli, ok wszystko fajnie. Tylko napiszcie od razu jaki rocznik. Bo zakup np WRki za 90 roku mi sie nie usmiecha. Mysle zeby ponizej 2000 roku nie schodzic.

 

Tak czy siak dziekuje wam wszystkim za odpowiedz!

Pozdrawia serdecznie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciaż sorry za wiek hehe ale w opisie masz 13 lat spójż sam??

 

Faktycznie, blad popelnilem przy rejestracji :|

 

Kurde szkoda ze z crossa nie mozna zrobic motocykl na droge..

No nic.. narazie zbieram kase i mam nadzieje ze do przyszlego roku ceny spadna i wyhacze jakas fajna 250tke.

Moze to glupie pytanie ale 250tki to juz 4 suwy tak?

Pozdro miski :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...