Skocz do zawartości

Dlaczego nie ma fajneg nieduzego nakeda?


Gość alalala333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A ja bym polecił (a jak!) małego Monstera 600. Motocykl z defionicji mały. V-ka oddaje moc łagodnie. Koni nie za wiele, prędkość max nie za duża. Wygodny w prowadzeniu. Do tego ponadczasowy wygląd i namiastka 'niecodzienności' między nogami. Ceny też ujdą, choć oczywiście to nie ceny GSów, ale GSów jest jak psów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.A moze Er5-kawasaki?lub Gpz500?[sorki,ale nie wiem jaka kasa wchodzi w gre]sam jezdze nakedem imam jako takie rozeznanie[mysle ze mam]PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Idac tokiem myslenia Dominika, polecilbym V-max'a, bardzo lagodny i mily naked....

:P

 

MOC nie przesadzaj :banghead: Mały Monster 600 ma coś koło 65 KM, silnik V kręcący się od dołu, liniowe oddawanie mocy (praktycznie krzywa wykresu), jest leciutki, doskonale wyważony, kręci się nim jak rowerem. Gdzie V-max i jego 120 KM (tyle ma??).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC nie przesadzaj :cool: Mały Monster 600 ma coś koło 65 KM, silnik V kręcący się od dołu, liniowe oddawanie mocy (praktycznie krzywa wykresu), jest leciutki, doskonale wyważony, kręci się nim jak rowerem. Gdzie V-max i jego 120 KM (tyle ma??).

pzdr

 

Z tego co sie orientuje to ma cos kolo 150, ale za to bardzo liniowo oddaje moc :banghead: do pewnego zakresu obrotow....

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hyosugach tez slyszalem dobre opinie. a 250 na poczatek dla kobiety jest akurat. CB500 tez nie jest potega ale juz jest wiekszy. fajnym motongiem jest NTV 650 ale to moze jako drugi w kolejce :P

 

A moze jakies male endurko??

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę NTV 650.

Kardan, V-ałka, nie za duży, nie za ciężki (chociaż na przeglądzie wpisali mi, że waży prawie 300 kg :icon_rolleyes: przy 192 kg ) No i Honda - żart, żart .

Pozdrawiam

 

P.S.

bart b - sorki za powtórkę NTV ale nie wyświetlił mi się Twój post wcześniej, dziwne.

Edytowane przez sitars

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...