Skocz do zawartości

SIMSON szpara


hivision20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież w simsonie nie idzie uszczelka pod głowice. Sam miałem simsona i nigdy nie mialem żadnej uszczelki tam a simson dobrze chodził.Jeżeli kupowałeś nowy ten cylinder to może źle się dotar jeżeli to jest polski shit ja tak miałem z 50ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

Ma tam byc bo tam uszczelnia taki stozek w glowicy i w tulei!!!

 

Gdyby to przetłumaczyć na język polski, to o co tak Ci konkretnie chodzi ? :icon_razz:

 

Co do tematu .. wywal uszczelkę bo nie bylo jej w orginale . Jezeli będą przedmuchy to albo nierówno siadła glowica(nie dokręcałeś jej "na krzyż") albo musisz ją dotrzec do cylindra (np pastą do zaworów). Tak przynajmniej jest w 50-tkach , jezeli w cylindrach 60ccm jest inaczej to prosze mnie poprawic :wink:

 

Hmm np na ag mot są uszczelki pod głowice do sima

 

Do Junaka tez gdzies widzialem uszczelke pod glowice :wink: co nie znaczy ze wszystko co nam probują wcisnąć trzeba kupowac .

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka tam jest jak by ktos splanowal glowice i zeby kompresa nie niszczyla lozysk. (na forum czytalem, i koles dobrze sie znal wiec to nie bajki.)

 

a co do szpary to ty patrzysz na zlozonym silniku no i ci sie zdaje bo tak to wyglada. zeby to zrozumiec poogladaj sobie fotki glowic albo co lepsze zobacz co i jak w swoim simku.

 

ja ci powiem ze tak ma byc bo to wylejka glowicy wystaje te ~2mm ,a o ten twój ~1mm nizej (prawie równo z podctawą) jest kwadrat ktury w naroznikach ma otwory na szpilki :icon_razz:

Edytowane przez MiND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys tam miał milimetrowa dziure to albo simek by wogule nie chodził albo by ci tam dmuchało okropelnie. jak nie ma zadnych przedmuchow i simek pali jak nalezy to pewnie jest tam jakis kolniez tak jak pisali poprzednicy! i dlatego to tak wyglada. a przyczyn niskiej predkosci szukaj w ustawieniu gaznika, zapłonu ,moze zle go docierałeś, a moze sprzegło sie slizga!!

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...