Skocz do zawartości

Najlepszy 250 4T z 2005r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Która z tych maszyn jest według Was najlepsza -> Kawasaki KXF 250, Yamaha YZ 250F, Suzuki RMZ 250 czy Honda CRF 250??? Chodzi mi o motocykle z tego konkretnego rocznika. Mam już swoje zdanie ale chce poznać Wasze. Jeżeli moglibyście podać argumenty dlaczego ten a nie inny to byłbym wdzięczny. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto moze wyrazic taka opinie ?? wydaje mi sie ze tylko osoba ktora ujezdzala te wszystkie sprzety (chyba nie ma ich tu zbyt wiele)a nie osoby ktore o tym czytaly tu czy tam. ja posiadam yamahe wr 250f i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze SXF to 2006 a ten rocznik mnie już nie interesuje. Myślałem że sa ludzie którzy znają troche te maszyny bo zajmują sie mechaniką na codzień. Chodziło mi o to który z nich jest najmniej awaryjny i do którego są najtańsze części. Kilka osób móiło mi że Yamaha to sprawdzony model, trwały i ogólnie świetny. O Kawasaki mówili że sie sypie. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie -> Yamaha YZ 250 F to sprawdzony model, trwały ale silnik jest skomplikowany (te wszystkie wnioski wysuwam po rozmowie z ludzmi, którzy mieli do czynienia z tym motocyklem). Kawasaki to ponoć zajebisty sprzęt pod każdym względem ale bardzo awaryjny. Honda jest spokojniejsza od konkurencji i nie ma tej "agresji" co Yamaha i Kawasaki, o Suzuki nie wiem nic. KTM jest poza zasięgiem. To co tu napisałem to słowa użytkowników. Nie wiem czy to wszystko prawda. Moim faworytem jest 1. Yamaha, 2. Kawasaki 3. Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat suzuki odpada bo nie dostało żadnych zmian w stosunku do modelu 2005, w którym było identyczne jak kawasaki. Teraz kawasaki wypuściło nowy model, podobno bardzo dobry, a suzuki zostawiło swój z 2005. Moim zdaniem już przestali się liczyć na rynku w tej grupie motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pytanie czy w YZ w końcu zaczęli wkładać odkuwane tryby do skrzyń, bo się strasznie psuły. O ile pamiętam w modelach YZ450 z 2005 roku to zawodnikom wszystkim skrzynie poleciały.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge sie wypowiedziec tylko o crf'ie i yzf'ie, wedlug mnie z tych dwoch lepsza jest honda, lepiej mi sie jakos jezdzilo, no i honda ma dwa zbiorniki oleju jeden na skrzynie drugi do tloka, jest tez aluminiowa rama, i jest duzo trwalsza a yamaha czesto ma problemy z odpaleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersheep, ostatnio dowiedziałem sie że CRF nie ma tej "agresji" co YZF. Ponoć jest spokojniejsza i łagodniej oddaje moc. Skoro jechałeś na jednym i drugim to pewnie masz też jakieś zdanie na ten temat. Też miałeś takie odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...