Skocz do zawartości

Co to za moto??


Pimpek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi co to moze byc za moto?? http://img317.imageshack.us/img317/9356/imag00626oh.jpg Zdjecie jest kiepskiej jakosci ale to jest kadr z jakiegos filmu. Za chiny nie wiemy z kumplem co to moze byc za moto :) :smile: :D Licze na wasza znajomosc i pomoc :P :evil: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK m21w2s2? Wątpię... Jeździłem z taką parę razy w terenie i z tego co pamiętam to wygląda trochę inaczej.

A kto powiedział o twz „Sporcie”

 

WSK miała wiele modeli wyczynowych motocykli „crossowych” począwszy od MR 15 po MR 16C z silnikami Formaero.

 

Jednak na tym filmie to na pewno nie jest WSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na WSKach aż tak nie znam :smile: . Czytałem, ze m21w2s2 to jakiś specjalny model, o limitowanej liczbie wyprodukowanych egzemplarzy (chyba 3500 tys sztuk). Zatem mój stan wiedzy o "terenowcyh" WSKach na tym się kończy. Opierając się na tym moim stanie wiedzy jestem w stanie wykluczyc m21w2s2 z grona podejrzanych :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK posiadała modele typowo sportowe które dziś nazwalibyśmy wyczynowymi, jak i modela które nazywano „motocykle popularno sportowe” czyli WSK M21 W2 Sport i S-2 WSK 125 B3 Sport, Lelek dzisiaj nazwałoby się je miejskimi enduro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać specjalnego na tym zdjęciu!. Jedno co moge powiedzieć - kształt kierownicy jest "kropka w kropkę" podobny do modelu WSK 175 Sport, którym jeździłem w latach 78-85.

Niestety jest tylko podobna.

Kierownica WSK Sport była węższa na dole.

Tu zdjęcie :

http://www.bikepics.com/pics/pics/wsk-wsk1...pics-558938.jpg

 

(akurat mam takową kiere pod biurkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest WSKa , to na bank jest CZ 125 oglądałem ten film ("Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?") i była ona tam okładniej pokazana, łącznie z char. głowicą.

 

 

 

PS.

PROCu jakbyś czasem chciał sprzedać ta kiere to wal na PW z poropozycją ceny jaką byś za nia chciał, bo byłbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...