Skocz do zawartości

Bliskie spotkanie z rowem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisaij w końcu zrobiłęm pierwszą jazde.

I już po pierwszych kilku kilometrach spotkałem motocytkliste który też dzisiaj miał swój pierwszy raz

NIestety zakręt okazał sie zbyt ostry a rów barrrdzo głeboki

zatrzymałem sie pomóc, przy okazji zrobiłem foto-dowody, Jednak nie znam żadnej strony gdzie mozna darmowo wrzucić te zdjecia zebyście mogli zobacyzć- jak sie kończy taki zakret:)

Jak ktoś zna to prosze o linka- wrzuce tam to zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę książki "motocyklista doskonały" sporo można się dowiedziać jak prawidłowo wchodzić w zakręty. Dziś podczas swojej pierwszej wiosennej przejażdżki odkryłem parę rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi (a jeżdżę od 10 lat) a które każdy robi podświadomie nie zdając sobie z tego sprawy (przeciwskręt), np. gdy skręcisz kierownice w prawo to motocykl skręca w lewo!?- niezłe jaja co?? niby wbrew logice a jednak prawdziwe - fizyka.

Oczywiście nie jest to książka poświęcona tyklo zakrętom, jest w niej wiele porad zarówno dla nowicjuszy jak i dla tych co myślą że już wiedzą wszystko na temat jazdy motocyklem.

Edytowane przez dudek146
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a on nie ma czasem przedniej felgi pogiętej?? tak wygląda dziwnie na pierwszym czy też drugim foto.

 

Przedniej napewno nie bo motocykl odwróciło i do rowu wpadł tyłem i został w nim tak jak widać.

Ogolnie wiekszych strat moze nawet nie bedzie bo wszedzie było pełno głębokiego błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokra nawierzchnia + niedoświadczony rider + "mało precyzyjna" charakterystyka zawieszenia tego motocykla + pewnie zdrewniałe opony (bo przy takiej temperaturze inne być nie mogą) = gleba :banghead:

 

kolo miał kupę szczęścia wsumie, że nie było tam baryjer :icon_razz: mogło się to całkiem nieciekawie skończyć i nie mówię tu tylko o V-maxie .

Edytowane przez lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...