Skocz do zawartości

peknieta rama w zx6r


dymekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka sama sytuacje, z tym ze z prawej strony, no i juz pospawana przez tego pedala co sprzedal mi ten sprzet. Nie zachowuje sie jakos bardzo dziwnie po tym spawaniu. Pewnie jeszcze to zalezy od jakosci spawu i jakosci jazdy czy ma popekac szybko czy nie :) O spawach dowiedzialem sie po poltora roku po kupnie wiec moze Ty masz jakas szanse to oddac. Nie jestem pewny, ale chyba jesli kupujacy nie jest powiadomiony o wadliwosci sprzetu, a wiec ukrytej, to jest to naruszenie prawa i mozna to zglosic, no ale jak chcesz tak dzialac to spytaj sie lepiej jakiego prawnika :bigrazz: narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj sprawę do sądu grodzkiego, ale najpierw do rzeczoznawcy PZMot. Koleś wymięknie po wyroku. Jeden taki handlarzyna z KIELC też spróbował mi wcisnąć taki szmelc, no i popłynął 8 tyś, które gładko wpładły mi do kieszonki, a ramkę kupiłem za tysiączka, która oczywiście była krzywa, choć miała być igiełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem zx6r z 95 roku i okazalo sie ze jest rama peknieta z lewej strony na spawie ktury laczy rame z uchem do kturego przykreca sie silnik , czy ma ktos do sprzedania taka rame czy moze ja pospawac :(

 

 

dokładnie pospawaj dobrze właściciela , pozatym istnieje coś takiego jak rękojma :bigrazz:

 

hmmm zaraz wielbiciele kaw powiedzą, że to tylko znowu stereotyp i przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda rama peka widzialem popekane ramy w *ondzie a peka od nieumiejetnej jazdy na kole i przyzmieniana moto z calym impetem i sila

 

p.s jesli to tylko mocowanie ucha silnika do ramy to moze faktycznie dalo by rade to zaspawac, co innego glowka ramy ,albo czesc nosna wtedy spawanie wykluczone

 

jak masz foty tego pekniecia to zapodaj

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospawać możesz tu:

 

BIENERT

POZNAŃ 61-013

ul: BAŁTYCKA 18

tel: (061)6529503

fax: (061)6529502

 

Gość przerabiał już jedną rame od szóstki, więc temat mu znany :icon_razz:

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinię techniczną o uszkodzeniach musisz mieć niezwłocznie po zakupie. KC dokładnie reguluje te sprawy i tak mi się myśli, że roszczeń dochodzisz do trzech lat, ale mogę się mylić.

 

albo czesc nosna wtedy spawanie wykluczone

eee tam... temat przewalony tysiąc razy! A ty na jakiej ramie jeżdzisz, klejonej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli sprzedający faktycznie nie wiedział ze rama jest pęknieta? A w sądzie powie że kupujacy dokładnie oglądał motocykl przed kupnem i podpisal umowe ze stan pojazdu jest mu znany a kupujacy nie ponosi odpowiedzialnosci za wady ukryte? No a pozatym motocykl mogł wpaść w dużą dziure i mu pękła rama już po zakupie.No i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda rama peka widzialem popekane ramy w *ondzie a peka od nieumiejetnej jazdy na kole i przyzmieniana moto z calym impetem i sila

 

 

wiesz czemu peka? bo wlasnie jazda na kole jest jazda nieumiejetna. motocykl zostal stworzony do jazdy na dwoch kolach, wiec nie ma sie dziwic, ze NAWET w *ondzie peka. jezeli rama pekla by w motocyklu jednokolowym, to bylaby to wada fabryczna. niestety, te pie*rzone fabryki produkja dwukolowce tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...