Skocz do zawartości

drugie enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Moze miec i nawet 300 koni wystarczy ze bedzie jezdzic z głowa i nie "szpansowac" (text mojego nauczyciela od gegry)czyt. szpanowac.Mowisz ze chcesz lajtowe enduro.Szukaj kmx,dt,ts,crm-to z 125.Jesli masz wiecej sianka poszukaj Rieju RX pro albo sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym miał do wydania 8k i chciał bym coś na motorower to kupił bym sobie Apke RX50 i samemu zrobił tuning na 80ccm + dyfuzor i gaźnik. Zostało by jeszcze kasy np. na jakiś układ napędowy i inne części exploatacyjne, ewentualnie jeżeli nie masz to na strój. Co więcej zostało by ci troche kasy na paliwo i płyny. Co z tego że kupi sobie HM CRE 50 nawet po tuningu za te 8k jak potem nie będzie miał kasy praktycznie na nic. Lepiej mieć troche słabsze moto i jakąś kase na wszselki wypadek.

Pozatym Aprilia RX50/80 to także bardzo dobry motocykl. Może jacyś użytkownicy powiedzą coś więcej. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Derbi Sende zawieszenie to samo co w rmx.Tylko na kołach SM jak juz cos.Z około 6-8tys. to znajdziesz rocznik 2001-2004 po tuningu na 80 z gaznikiem 21mm i stożkiem i jak na 80 bedziesz miał mały pocisk.Kolega ma właśnie na takim zestawie i mimo tuningu to symboliczne spalanie ma jego senda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroboj masz racje, lepiej zostawić sobie troche kasy na moto, więc szukaj rx,a 50 i zrób dobry tuning, to ci powinno wystarczyć

 

 

RX 50 nie jest rewelacyjnie szybka ani mocna ze zwyklym cylindrem, za to po założeniu cylindra 80 i zmianie gaźnika jest bardzo dobrym motorowerem. Daje dużo zadowolenia w terenie i na ulicy można spokojnie te 90 km/h pogonić. Przyznam szczerze, że moja RX 80 jeździła czasami po torze i gdyby nie to, że miała za miękki przód (chyba można zrobić twardszy) spokojnie dawała sobie radę. A po ulicy dojeżdżałem codziennie do pracy po 40 km w obie strony i było ok. Mało awaryjna, części dostępne i nie drogie. Polecam ten sprzęt jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części nie są ąż tak strasznie drogie!!A za sezon sprzeasz 50 bo ci się znudzi 125 to taki optymalny motorek do zabawy!!Jeszcze coś takiego może do wyboru Kawasaki KMX 125 SUZUKI DR125 albo np 4t Hyosung XRX125 Ale jak dla mnie to wynalazki!! A ten jest spoko http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94478787 ZAwsze można zarejestrować na 50cc

 

 

Jak to jest 2000r to ja jestem mądry nie ma UPS wiec to jest rok 99/ 98 chodź już w 99 były UPS w wersji SIX DAYS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja osobiscie bym ci polecil honde CRm. Mam taka honde i jestem na prawde zadowolony. Co do tuningow na wieksze pojemnosci, to nie jestem zwolennikiem. Wolalbym kupic 80 zarejstrowane na 50 niz bawic sie w tuningi itp, wtedy masz fabrycznie dobrane sprzeglo, przelozenia do pojemnosci.

pzdr

Edytowane przez zygizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...