Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarlem, moze nie do domu, bo prosto do roboty, ale dotarlem :(

 

Zlot byl naprawde fajny, szkoda tylko, ze ominela mnie piatkowa libacja, niestety praca i 520 km do przejechania zrobily swoje. Tak czy inaczej warto bylo pojechac, zerby spotkac sie z Wami wariaty :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Miklas ... nie wiesz co gadasz ... oni w Rybolu zmolestują Twój mózg ...

k...a jak Wam zazdroszczę ... że nie wiem co Karola ma fajne ... :crossy: Broda nie bądź świnia, puść info na PW :buttrock:

Witam,

a Pan Prot to może ściągnąłby swoje zaległą pocztę z interii bo maila wysłać o Brodaku nie można :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój zlot po ponad 10-ciu latach. Mile zostałem zaskoczony, duch przetrwał, dużo wiary, świetna organizacja i "normalne" ceny - dumpingowe ? :buttrock:

Niestety przerwa kolejna - taplałem się z moją shadowka w błocie koło godz 13 w niedziele przy samym ognisku, efekt pękniety staw skokowy :crossy:

Wróciłem do Jeleniej jakoś ale wieczorem już syra była w gipsie. Wniosek: jak już musisz przejechać przez błoto to choć odpal silnik i nie rób tego na biegu jałowym (ja zjeżdżałem z tej górnej łączki)

Pozdrawiam Boxerów, zlotowiczówi i tych którzy mi błyskawicznie pomogli się pozbierać.

Edytowane przez Tomit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...a jak Wam zazdroszczę ... że nie wiem co Karola ma fajne ... :lalag:

No jak to co - wiadomo że.....motocykl :smile:

 

Zlot był słaby.... nikt dupy nie pokazał :>

Profesror chciał ale widocznie publika za mało prosiła :crossy:

 

 

Zlot był spox, pierwszy raz miałem łóżko wodne gratisss (a podobno sporo to kosztuje) :banghead:

 

Jeszcze raz chciałem przeprosić Miklasa za glebę błotną - właśnie chciałem mu powiedzieć że tam jest ślisko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem przeprosić Miklasa za glebę błotną - właśnie chciałem mu powiedzieć że tam jest ślisko :buttrock:

 

Krasnal, wyjasnilismy sobie wszystko, jak nadal bedziesz meczyl ta sprawe, to wtedy naprawde sie obraze :banghead: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...