Skocz do zawartości

SUZUKI, YAMAHA, HONDA czy KAWASAKI - która firma lepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

Kawasaki też potrafi zrobić dobry motocykl. Mój sąsiad kilka dni temu kupił KAWASAKI ZX12R (czyli rakietę na 2 kołach :twisted: ), i wczoraj dał mi się przejechać, ten motor ma tak zaje**ste przyspieszenie że słowami nie da się tego opisać :!: Lekko odkręciłem gaz i już miałem 200 km/h na liczniku :!: Naprawdę zajebista maszyna :!: :lol:

 

Masz bujna wyobraznie ,albo pojeban*go sasiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.Ja sie wypowiem jako enduromaniak.

Enduraki robi dobrze yamaha i suzi .

Honda tez ale ma słabsze silniki, za to nadrabia wspanialym zawieszeniem.

Kawasaki sa do niczego,nawet z wygladu sprawiaja wrazenie" tanich tandet" nawet nowe modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz maila do mojego sąsiada (tego co kupił zx12r) [email protected] możesz mu napisac że uważasz go za po*eba - niezapomnij tylko dopisac swojego adresu żeby mógł cię odwiedzić :lol:

 

Jak tez mi sie da przejechac to dopisze :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, bo trzebaby porownywac dokladnie modele w danej klasie i pojemnosci.

Harley robi najlepsze choppery a scigaczy wcale, wiec nie mozna o nim powiedzie cnp. ze jest najlepszy albo najgorszy wogole.

 

Zreszta wszystkie nowe motocykle w danej klasie cechuja sie podobna bezawaryjnoscia, osiagami itp. Prawda taka ze o zakupie czesto decyduje cena i wyglad motocykla a nie marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poruszył tu naprawde wielki problem :D.

 

Któryś z chłopaków powyżej słusznie napisał że nie można jednoznacznie napisać która firma jest leprza tylko trzeba by było porównywać poszczególne modele (np. CBR 600 z R6) Ja nie chcę sie z nikim kłócić, ani nikogo obrazać moją opinią :wink: , ale dla mnie YAMAHA R1 to zupełny faworyt. Fakt że GSX1000R ma lepsze właściwości ale ta linia R1... normalnie mnie porusza. Jeśli kiedyś bedzie mnie stać na nią to bez wahania kupię sobie ją choćby miała być z 1998 roku. Swoją urodę dostała już na samym począdku i do tąd zachowuje swój charakter :) , I TO MI SIE PODOBA !!

 

 

r1.jpg

 

 

Czyż nie ?? :)

 

 

 

 

A co do wieku wypowiadających się: sam mam 17 lat i nie jeździłem duzo na motorach (tylko tyle że mój brat miał Yamahe FZ400, Yamahe XJ750 Maxim, i teraz CBR1000 i czasami da mi troche pojeździć) lecz tyle co czytam o motocyklach i z wypowidzi ich posiadaczy to troszke o nich wiem. I uważam że każdy ma prawo do wyrażenia swoich poglądó. Bez obrazy oczywiście. To tylko takie moje przemyślenia :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się śmieje, ten się śmieje ostatni :!:

 

Przysłowia są mądrością narodów, z Twojego nic nie wynika. W oryginale było: "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".

Tym miłym akcentem może skończy się dyskusja o tym, który jest najlepszy, a zacznie się wymienianie konkretnych przywar konkretnych marek. Takie było początkowe przeznaczenie tematu.

A HD wcale nie robi najlepszych chopperów. Są brzydkie, awaryjne itd. Nie ma też firmy, która robi najlepsze ściganty, albo nakedy. Każda ma wady, każda ma zalety.

 

Dość pieprzenia, bo się posypią komentarze oburzonych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...