Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

a skąd wiesz że 800 skoro nie wpuszczają ludzi do "szoferki"pilotów :biggrin:

 

Po osiągnięciu pułapu przelotowego to kapitan samolotu mówi na głosnikach do wszystkich, jaka jest pogoda, jaki pułap, jaka prędkość i pare innych pierdół :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2000, w napędzie jest zmieniona przednia zębatka na 16zębów, powinna być 17, tylna zębatka taka jak powinna być 42zęby, a zapłon odcina coś przy ok 15500obr., ale dokł. nie pamiętam mogę sie mylić o kilka set, przy tych prędkościach żadko się można skupić na wszystkich wskazaniach, na ogół czas hamować bo droga sie kończy, albo zakręt jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego musze cie zmartwić że słabe są te osiągi jak na taką konfigurację napedową zębatki 16-42 i odciecie zapłonu przy 15500

polecam stronkę która rozwieje wszystkie twoje mysli; http://www.gearingcommander.com/

wpisz sobie wszystkie dane motocykla ilość zębów zębatek i zobaczysz o czym piszę

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, słabo u mnie z angielskim, ale jeśli dobrze patrzę, to przy tym przełożeniu i tych obrotach powinien lecieć 319km/h tak?? jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale mniejsza o to. również wynika z tej stronki że 309km/h mam przy 15000 obr/min., jak wcześniej pisałem nie wiem ile dokł. wskazywał wówczas obrotomierz, ale przy najbliższej okazji postaram sie porównać te dane z danymi z licznika. jestem ciekawy jak to się ma do rzeczywistej, uzyskiwanej prędkości. jeśli jestem w błędzie i źle coś odczytuję z tych danych to napisz mi jakieś sprostowanie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, słabo u mnie z angielskim, ale jeśli dobrze patrzę, to przy tym przełożeniu i tych obrotach powinien lecieć 319km/h tak?? jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale mniejsza o to. również wynika z tej stronki że 309km/h mam przy 15000 obr/min., jak wcześniej pisałem nie wiem ile dokł. wskazywał wówczas obrotomierz, ale przy najbliższej okazji postaram sie porównać te dane z danymi z licznika. jestem ciekawy jak to się ma do rzeczywistej, uzyskiwanej prędkości. jeśli jestem w błędzie i źle coś odczytuję z tych danych to napisz mi jakieś sprostowanie:))

Ty juz dobrze wiesz ile ten licznik oszukuje :D Jak ja na tym Twoim Gixie jeszcze na standardowym przelozeniu jechalem 280 i cos tam jeszcze a Fazer wtedy pokazywal 260 :P Czyli Fazer jechał maksymalnie 250(bo wiecej to nie pojdzie )-stąd wniosek ze Gixer oszukiwal o jakies 30 pare km/h.Jak teraz namieszałes z przelozeniami to pewnie o 50 oszukuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz zaba83 juz wiesz o co chodzi .

zajc podał ci wszystko na tacy no ale lewa w górę

 

zgodze się z tobą 309 km/h to od 2001 r

a ty o ile pisałes masz 2000r a ten model ma inne przełożenia???

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz zaba83 juz wiesz o co chodzi .

zajc podał ci wszystko na tacy no ale lewa w górę

 

to że to co pokazuje licznik to jeden wielki bajer, to dobrze o tym wiem, bo to nie realne, ale jak to się ma do tego co jest w tych tabelach na w/w stronce, a z kolei jak to się ma do rzeczywistej prędkości. Najlepiej trzeba będzie smerfów ustawić z suszarka i niech sprawdzaja:))hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...