Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja zaszpanuje :!:

 

i to jest właśnie złe podejście :!:

 

a co do speed'a to tak :

jawka 50 (skuter) -- 50km/h

MZ TS 250 -- max ale nie wiem ile bo mam za mały licznik (120) zamknąłem na 3 ale on źle pokazuje

Punto 55 sx -- 70 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek.ham

a ja moja mx1 130 przy prawie 9 tys, wczesniej wsk 90 a jeszcze wczesniej komarkami ok 60 niewiem dokladnie bo mialem zalozony licznik rowerowy.. a jako pasazer 200 puma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punto 55 sx -- 70 km/h

 

ale przeciągnąłeś tego punciaka :mrgreen:

 

z tych 55 KM wycisnąłem ostatnie moce. Wszystko się trzęsło i telepało, ale jakoś to przetrwałem :mrgreen: :D

 

a tak serio to mam 16 lat, czyli nie mam prawka, ale jak zrobię to pobiję mój rekord :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punto 55 sx -- 70 km/h

 

ale przeciągnąłeś tego punciaka :mrgreen:

 

z tych 55 KM wycisnąłem ostatnie moce. Wszystko się trzęsło i telepało, ale jakoś to przetrwałem :mrgreen: :)

 

a tak serio to mam 16 lat, czyli nie mam prawka, ale jak zrobię to pobiję mój rekord :twisted:

e no, ja z Punciaka wyciagnalem troszke ponad 160km/h i wcale sie wszystko nie trzeslo :D ale mysle ze na 4 biegu pojdzie wiecej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Eh ja tam samochodem jechałem 220 - Volksvagen Jetta CL.

 

Jaaaaaaane-i pewnie na gaz byla,i skrzynie czworke miala??Jak mnie wkurzaja takie opowiesci :D Czlowieku,co ty wypisujesz?O ile wiem to w wersji wyposazeniowej CL Jetty najmocniejszym silnikiem byl 1,8 z jednopunktowym wtryskiem paliwa-silnik ten wyciagal cale 90 km!!KATALOGOWO predkosc maksymalna podawana byla 180 km/h.A Ty 15 letnim dziadkiem 220 jechales :eek2: Mocniejsze silniki to juz byla wersja wyposazeniowa GT.Dalej sobie takie bajki opowiadaj-mlody jestes to masz prawo,ale rob to lepiej ze swoimi rowiesnikami.Tutaj nikomu bajkami nie zaimponujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz tak wszyscy skrobia to ja tez sie dołącze, a więc

 

-Opel Ascona 86 rok OHC 2.0 GT 220 km/h zamyka licznik, i malo tego niecale 8 sek do setki, jak na pełnolatka uważam że przyzwoicie

-Suzuki RMX 50 z zębatą od bodajże WSK, w każdym bądź razie o jeden ząbek wiecej niz w standarcie 115 po długiej prostej lekko z górki, fakt faktem przy tej samej zebatce juz np po prostej to na 6 biegu jechac sie nie dalo gdzie na seri rmx na 6 jeszcze jedzie . Na seryjnej zębatce 95 km/h.

-Kawasaki ZZR 600 - 215 Km/h , wiecej jak na razie sie bałem

PZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...