Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego tematu można dodać jeszcze drugi co istnieje "ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu" dodać do niego nowy temat pt. "pochwal się długością swojego członka" i jest szansa że powstanie nowy dział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Jawe 350 TS rozpędziłem do 150 ... (ale było trochę z górki a Jawa miała planowane cylindry...).

Zygzakiem rozkręciłem do 200 (na dwupasmówce z Płońska do Warszawy)... dalej się bałem, bo wtedy prowadziłem dopiero moto od gościa od którego kupiłem. Ale droga tam jest naprawdę żyleta (za Płońskiem oczywiście, a nie przed Warszawą).

 

 

mój zygzak 210 ale normalnie max 190 więcej nie przekraczam.

 

Bmw 730 220 km/h

Omega B 2.0 210 km/h

 

Wszystko na polskich drogach czyli logicznie myśląc i tak za szybko. Najbardziej chyba boję się czynników niezależnych odemnie tj. awaria sprzętu lub ZWIERZĘTA przebiegające przez droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugatti veyron - 360 km/h

To musisz być z Wro i, bo tu jedyny Veyron w Polsce (niestety nie mój) :)

 

hehe... jestem prawie z drugiego krańca Polski :buttrock:, a owszem mój znajomy w ramach swojego biznesu zna właśnie z tego Wro

 

ja po prostu nabijam w butelkę... do luftu takie przechwałki.... odkręcić manetka, albo dać w pedał do dechy - no problem...

jest znacznie więcej adrenaliny, gdy pojawi się przeszkoda przed Tobą i musisz.... wyhamować

i te kilkaset metrów przestrzeni przed Tobą okazuje się, że jest niczym,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... jestem prawie z drugiego krańca Polski :cool:, a owszem mój znajomy w ramach swojego biznesu zna właśnie z tego Wro

 

ja po prostu nabijam w butelkę... do luftu takie przechwałki.... odkręcić manetka, albo dać w pedał do dechy - no problem...

jest znacznie więcej adrenaliny, gdy pojawi się przeszkoda przed Tobą i musisz.... wyhamować

i te kilkaset metrów przestrzeni przed Tobą okazuje się, że jest niczym,,,,

 

Zgadzam się z Tobą :biggrin: . Dlatego nie pisałem o swoich maksach, bo mi to trąci trochę chwaleniem się kto ma dłuższego...

Co do Veyorna - nie mogłem się powstrzymać :( Kiedyś podjeżdżam na światłach, patrzę w bok, a tu auto na pół hektara i do tego na wrocławskich blachach... Aż w szoku poszukałem w necie i ustaliłem, że (przynajmniej wtedy) to był jedyny w PL.

Rzeczywiście adrenalina to dopiero jest przy hamowaniach :cool: Ja kiedyś przy 40 kmh miałem takiego kicka, że hej (opisałem w topicu o podstawach, które każdy powinien znać..)

 

nieprawda. Ja mam dwa. A żona jeszcze dwa. A w Wieliczce widziałem jednego przerobionego na pick-up'a.

 

Dobrze, że nikt go nie przerabiał na kampera :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój największy speed to było coś pod 40km/h z górki, dokładnie nie wiem, bo byłem zajęty patrzeniem na drogę i trzymaniem się kierownicy i bałem się wrzucić ostatni (3-ci) bieg w tym jakże bestialsko szybkim simsonie :P Wrażenia były znacznie większe jak teraz na jakimś mocniejszym sprzęcie, bo wtedy jeszcze karty motorowerowej nie miałem i pierwszy raz w życiu osiągnąłem taką prędkość samodzielnie na moto :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...