Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, pozamiatam Was :biggrin:

 

220, w terenie zabudowanym bez prawego seta i podnóżka z nogą w powietrzu :buttrock:

 

Sie gra, sie stanci, sie ma :flesje:

a ja dziś do sracza.zamknęli na moim pietrze i trzy niżej.4piętra w 7sekund.chyba miałem największy speed oczywiście.nawet na hajkach takich nie macie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozbujałem bryke do ponad 240 km/h, ostatni raz parzyłem na licznik jak było 240 i jeszcze troche odkręciłem więc myśle że było 240 pare, może ok 250, później już prosta się kończyła wiec odpuściłem. Ale osobiscie wole dobre winkle niż bicie prędkoci na prostych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co, ale dodam jeszcze tylko, że to prędkość odczytana na liczniku Koso, a słyszałem, że są one ponoć bardzo dokładne. Oryginalnego nie mam, ale myślę, że pokazywał by co najmniej naście więcej ;)

 

Poza tym, doskonale sobie zdaję sprawę, że ten cioter to nie służy do bicia rekordów predkości, ale wystarczy mi, że żaden ze współczesnych odpowiedników nie ma ze mną szans :buttrock:

 

Bądź co bądź moja odpicowana VT niebawem idzie pod młotek :(

 

Ale w stajni już czeka coś co myślę, że bardziej mi podejdzie :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co, ale dodam jeszcze tylko, że to prędkość odczytana na liczniku Koso, a słyszałem, że są one ponoć bardzo dokładne. Oryginalnego nie mam, ale myślę, że pokazywał by co najmniej naście więcej ;)

 

Poza tym, doskonale sobie zdaję sprawę, że ten cioter to nie służy do bicia rekordów predkości, ale wystarczy mi, że żaden ze współczesnych odpowiedników nie ma ze mną szans :buttrock:

 

Bądź co bądź moja odpicowana VT niebawem idzie pod młotek :(

 

Ale w stajni już czeka coś co myślę, że bardziej mi podejdzie :bigrazz:

 

Pochwal się co?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...