Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bielawy nei ma nawet sensu porównywac. Przede wszystkim doskonała miejscówa i ta kozacka burza która zgasiła całe światło w około Poznania i zalała nas kompletnie + niektóre motocykle (później się już sami zalaliśmy :banghead: )

Pablo szkoda organizatorze że nie znalazłes więcej czasu...

Za rok jak będę w stanie to myślę, że równiez się pojawię.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to tamto. impreza była kozacka.

choć byliśmy na żywej patelni to i tak raczej wszyscy zadowoleni z pogody.

mnóstwo fantastycznych ludzi, extra sprzętów, pokazy, zawody - wszystko było gicior.

pozdrawiam wszystkich którzy byli i tych którzy chciali a nie mogli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już wszystko napisaliście o najlepszej imprezie pod słońcem :) :) ;)

 

pablo WIELKIE GRATULACJE no i oczywiście mam nadzieję że za rok znów tam zawitam ;)

 

PS

 

szkoda że nie poznałem ciebie osobiście ani nie spotkałem innych forumowiczów ;)

 

ps PABLO

dzięki za wskazanie drogi dojazdowej z wrocka. Wybrałem twój wariant i droga była super i nie pobłądziliśmy :flesje:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko radek320 doznał uszczerpku na zdrowiu że złamał ręke :) ja sie opażyłem o rure wydechową przy paleniu gumy w moim moto i wszystko było oki przez 2 dni ale dziś w ciągu 2 godz. tak mi noga spuchła że nie obylo sie bez pogotowia i jak narazie to przez 2 tyg. nie moge chodzić :P

 

zdjęcia super filmiki też

 

pozdrawiam wszystkich :flesje: :) ;) ;) ;) :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) JA WYWINĄŁEM TEN SAM NUMER CO LASKA....:biggrin: CZAS I MIEJSCE ZDARZENIA ROWNIEŻ TO SAMO:):lalag::) LASKA A MOZE COS JEST Z TYM PSEUDO ASFALTEM W TYM MIEJSCU:banghead: OPARZENIA BOLA DOPIERO PO KILKU DNIACH....MASAKRA... ALE JESZCZE NIE JESTEM NA L-4 ...

 

:flesje: pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...