Skocz do zawartości

rozpoczęcie sezonu-poznań


Radek 4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko Dominik na paradę można skoczyc i tak jak mówiłem prosto z Starego walimy na parking

jak tak dalej pójdzie to Ibiza się pewnie nie zjawi bo jeszcze ma sprzęta z robotą daleko w lesie, wciąż szuka części więc jak by ktos słyszał to potzrebne są do CBR954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo

my poprostu pijemy przysłowiową kawę na Starym i potem z tamtąd lecimy na parking a tam miejsca tyle że każdy sie zmieści

 

 

a mniej więcej, o której tak kawka przysłowiowa sie zaczyna i do której trwa, bo mam zajecia i kończę ok 12:30 mam dopiero czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe :wink: jesli bedziecie na malcie i zobaczycie czerwonego bandita 400 to dajcie znac, bo znajac siebie pewnie sie gdzies w trakcie jazdy na stary rynek zgubie a jak dotre na stadion to was nie bedzie ;p wiec zabrał bym sie wszedzie z wami :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech Ibiza uważa na krawężniki ;-) Pewnie się przelecę z Wami panowie :icon_razz:

 

No napewno juz bede mial wiekszy respekt :bigrazz: Ale to nie znaczy ze na kole latal nie bede :wink: Juz nie moge sie doczekac az zloze wreszcie moto do kupy :wink: a czesci juz mi coraz mniej brakuje wiec napewno bede tylko moze moto nie bedzie kompletne ale wazne by jezdzilo !!

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych wrzucam (większość już je pewnie zna) parę moich fotek z zakończenia poprzedniego sezonu i z tego co dzieje się na parkingu

http://zakonczenie05.fajnafotka.pl/

http://parking240905.dobrebopolskie.com/

 

filmów nie wrzucam bo nie ma sensu jak by ktoś był zainetesowany to mam na CD do 2004 do 2006 i jeszcze sporo innych ciekawych fotek

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcialem odswiezyc temat i przy okazji spytac czy forumowicze sie gdzies spotykaja jeszcze przed dojechaniem na malte? Chetnie bym z Wami pojechal, a na malcie moze byc ciezko sie znalezc... Jak co to niech ktos napisze gdzie i o ktorej to przyjade :P

 

P.S. Padac ma podobno :banghead:

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...