Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

hmm co do tego ze nowsze no niby tu masz racje ale...

 

poza wygladem roznia sie moca chyba o 2 konie fakt nowy ma wtryski ale jakos to chyba tak mocno nie zutuje na spalanie bo ja mam w trasie spalanie 5,5 nawet mnie przy predkosciach 140kmh... a jest urokliwa :) tylko nie w pelnych plastikach przynajmniej dla mnie :) tylko plug pod silnik... a daje mnostwo funu w czasie jazdy :D

 

 

Podobają mi się "bebechy" na wierzchu, ale gdyby się trafiła dobra technicznie obudowana to bym nie płakała. ;)

Tak, spalanie w Sv jest zdecydowanie znakomite! Przy mojej jeździe- nie to, żebym przesadnie preclowała, :bigrazz: ale rzadko zdarza mi się przekroczyć 130km/h, portfel raczej nie ucierpi, pewnie nawet będzie zadowolony. :)

Miłego dnia wszystkim Sv-owcom, piękny dzień się zapowiada. Trzeba wykorzystać to ciepło! Pozdrawiam

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się "bebechy" na wierzchu, ale gdyby się trafiła dobra technicznie obudowana to bym nie płakała. ;)

Tak, spalanie w Sv jest zdecydowanie znakomite! Przy mojej jeździe- nie to, żebym przesadnie preclowała, :bigrazz: ale rzadko zdarza mi się przekroczyć 130km/h, portfel raczej nie ucierpi, pewnie nawet będzie zadowolony. :)

Miłego dnia wszystkim Sv-owcom, piękny dzień się zapowiada. Trzeba wykorzystać to ciepło! Pozdrawiam

 

 

nie wiem kto wymyslil predkosci preclowe :P ale ja zawsze jezdze tak jak mam ochote i juz :)

 

a co do tego pieknego dnia to widze ze piekny tylko czemu ja w pracy do nocy siedze ;/ szlak :(

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Serdecznie,

 

też jestem posiadaczem SV

 

moja pochodzi z francji i kupilem ja po lekkim slizgu - do wymiany tylko kiera, bak i chłodnica....

 

moto uważam za najfajniejsze na świecie pod każdym względem!

 

ani mnie pupa nie boli ( może to kwestia wyregulowania kierownicy bo mam n-ke ) mało pali, świetnie idzie już od samego dołu, rewelka

 

apropos... jak by ktoś z okolic otwocka chciałcoś poprawić przy moto to zapraszam na serwis specjalność SVki

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

też jestem posiadaczem SV

 

moja pochodzi z francji i kupilem ja po lekkim slizgu - do wymiany tylko kiera, bak i chłodnica....

 

moto uważam za najfajniejsze na świecie pod każdym względem!

 

ani mnie pupa nie boli ( może to kwestia wyregulowania kierownicy bo mam n-ke ) mało pali, świetnie idzie już od samego dołu, rewelka

 

apropos... jak by ktoś z okolic otwocka chciałcoś poprawić przy moto to zapraszam na serwis specjalność SVki

 

pzdr

 

 

gratulejszyn :D tylko powiedz jeszcze ktory rok i moze jakies foto :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Jako, ze dwa sezony przelatalem gieesem, przymierzam sie do zmiany moto, najprawdopodobniej na SV 650 S po 2003r. Sporo sie naczytalem o tym moto, wiec nie bede zadawal kolejnych pytan. Ale jedno mnie nurtuje: podobno "S"-ka meczy nadgarstki, zwłaszcza w mieście, gdzie głownie się poruszam.

Czy ktos probowal przelozyc kierownice od "N" albo na jakas inna bardziej turystyczna, lub podnies połówkową w "S"? Wiem, ze mozna po prostu kupic SV 650 N, ale mnie sie "S" bardziej podoba i juz... :icon_mrgreen:

 

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich motocyklistów:) Chyba odgrzebałem temat za co przepraszam ale nie chciałem zakładać nowego wątku... Od dłuższego czasu przeglądam to forum. Z racji tego, że zdałem prawko szukam motocykla dla siebie... Wcześniej jeździłem Suzuki Rg 80. Zrobiłem nim około 7 tyś km. Cholernie napaliłem się na Sv 650... Teoretyczna wiedzę mam... Myślę, że go ogarnę. Mógłbym przecież napisać ze mam 22 lata i jezdziełem Gs'em 4 sezony... Ale po co ściemniać...

 

Mam parę pytań... Czy do 7 tyś dostanę dobry egzemplarz??? Chodzi mi o pierwsza generację (tą okrągłą). Zależy mi na tym, żebym się przykro nie rozczarował z dodatkowymi kosztami... Podoba mi się również mały Bandzior ale kolega jest na niego strasznie napalony więc nie będę plagiatował. I tu moje kolejne pytanie. Jak Sv wypada przy Bandicie. Chodzi mi o osiagi i cene utrzymania. Wiem, że Sv jest lżejsze o 35 kg i chyba lepiej przyśpiesza na papierze ale jak jest w rzeczywistości? I jeszcze jedno. Bandita widzialem z bliska. Podoba mi się jego rozmiar. Sv'ka N jest mniejsza od Bandita 600N??? Będę wdzięczny za odpowiedzi:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz podobny temat, inny forumowicz zastanawia się nad SV na pierwsze moto:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=135561&hl=

 

Jak Sv wypada przy Bandicie.

Nie ma za bardzo co porównywać jeśli chodzi o osiągi. Bandit to przy SV'ce taki potulny baranek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niewdawno zgłębiałem temat i za cene 7 tysi można brać jako minimalna żeby stać sie posiadaczem w miare przyzwoitej SV w ktorą niestety trzeba zainwestować... kupno moto to jedo ale przygotowanie go do jazdy to drugie, nie łudź się że taka sv z 2000 roku za 7k bedzie przygotowana do sezonu...

 

ale z tego co obserwuje łatwiej dostać ładna SV od b6...

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Rozumiem. No ale czy np. za 7tys mogę polatać sezon bez wydatków? Bo teraz szkoła i tak po następnych wakacjach jak się z kasą odkuję mógłbym zainwestować. No np wymiana oleju czy regulacje to bym tej zimy porobił.

 

A taka SV'ka??? Wiem, że coś tu śmierdzi, Nawet po dołożeniu za rejestrację za tania chyba jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...