Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam bede wymieniał silnik przy sv 650 s 99r .. chce kupic juz powyzej 2002 roku, silnik z chłodnicą oleju. co do samego montazu ok wszystko wiem, jednak mam problem .. na allegro są te nowsze silniki pow 02r TYLKO chce kupic od wesji S sprzedający czesto nie wiedzą od jakiej wersji mają silnik. Domyslam sie ze jest to zakodowane w numerze silnika prosiłbym włascicieli SV pow.2002 r o wpisanie kodu najlepiej z wersji N jak i S co bym mogł wywnioskowac czego szukac. a chce od S gdyz jes inne przełozenie końcowe. chce wymianke zrobic w przyszłym tyg mam napierzony silnik ale nie wiem od jakiej jest wersji i dlatego to tak pilne. Prosze o pomoC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w obu wersjach jest taki sam.Nawet zebatki zdawcze maja ta sama ilosc zebow(15);zebatki napedowe roznia sie o 1 zab(45 w wersji N i 44 w wersji S).Jesli chcesz wiedziec w jakim ''nadwoziu'' siedzial dany silnik to zadzwon do dilera suzuki i dowiedz sie po numerach.

Edytowane przez slayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wielkie dzieki... zmyliły mnie witryny internetowe ktore powawały roznice w chłodnicy oleju, smoka ssącego, jak i przełozenia koncowego. wielkie dzieki . opisze co i jak mi poszło :icon_eek:

Edytowane przez siwypfk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam interesuje mnie pewien aspekt mianowicie mam sv 99r musze wymienic uszczelniacze (simeringi) przedniego zawieszenia, przy okazji chciałbym utradzic SV moze orientujecie sie jaki olej dac by zawieszenie było twarde? pewnie ktos juz to przechodził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam interesuje mnie pewien aspekt mianowicie mam sv 99r musze wymienic uszczelniacze (simeringi) przedniego zawieszenia, przy okazji chciałbym utradzic SV moze orientujecie sie jaki olej dac by zawieszenie było twarde? pewnie ktos juz to przechodził :buttrock:

Wejdz na forum http://www.sv650.fora.pl/

Temat byl przerabiany :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na forum http://www.sv650.fora.pl/

Temat byl przerabiany :biggrin:

 

Ponieważ jeszcze nie jeździłam jako kierowca (właśnie zapisałam się na kurs :banghead: ) a zastanawiam się nad tym motocyklem aby był moim pierwszym (chociaż myślałam też o hornetce) to jak łatwo wstają na gumę przy ruszaniu, bo nie chciałabym zaliczyć od razu gleby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche osob z tego forum i forum sv kupilo ten motocykl jako swoje pierwsze 2 kola.Wszyscy byli zadowoleni :clap: Trzeba miec po prostu nieco respectu do tego moto a wszystko bedzie ok.Bierz sv-ke.Ten motocykl uzaleznia :flesje:

Wszystko co napisal cerb to swieta prawda.

Edytowane przez slayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fana! :evil:

Zwroc uwage na chlodnice, jesli moto lezalo to bardzo mozliwe, ze cos tam bedzie. Ta sztuka wyglada ok, przynajmniej ja na szybko nic nie widze.

Jesli chcesz SV, to obowiazkowo musisz dolozyc przedluzke blotnika, inaczej w czasie jazdy w deszcze bedziesz mial singielek :bigrazz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych wersjach SV chyba nic sie nie dzialo w czasie deszczu, przynajmniej u mnie. A co do tej aukcji to ze zdjec wydaje mi sie ze brak prawego kierunkowskazu (slabo widac), na pewno przewod od chlodnicy nie biegnie tak jak w orginale czyli obok silnika pod rama (ten przewod po prawej, podwojnie zalamany) No i ten cienki ktory nie wiem do czego sluzy tez jest jakos niefachowo oprowadzony. Dekiel z lewej strony silnika jest porysowany a zeby zrobic cos takiego przy SV to trzeba sie postarac, z drugiej strony mogl tylko lezec na lewej stronie.

 

Moto ma zmienione zawieszenie lub przynajmniej gorna polke, a to moze roznie wrozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...