Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

to ze nie założyli 170 w standardzie może sie wiązać z większymi oporami, z większymi kostzami ale jednak zostawili tam miejsce na szerszego kapcia.. jak mi się skończy obecna 160 to moze się pokuszę o jakaś 170 w końcu to tylko opona zawsze można zmienić jeżeli motocykl by uciekał czy cos takiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, tak sobie czytam ten wątek i coraz bardziej jestem przekonany że to fajna maszyna. Myślałem o kilku motocyklach dla siebie min Fazer, Bandit i jeszcze parę golasów z małą owiewką ale doszedłem do wniosku, że bardzo waży jest dźwięk i wypadło na SV bo ma 2 garnki i fajnie gada na innych niż fabryczne wydechach.

Jeździłem 2 lata temu Monsterem ale moja przygoda z nim skończyła się bardzo gwałtownie po shimmy. Teraz znowu zaczynam szukać jakiegoś sprzętu tylko jeszcze chciałbym się "przymierzyć" do takiego motocykla. Moja prośba czy ktoś z forumowiczów jest z Torunia lub okolic i miałby trochę czasu na małe spotkanie, interesuje mnie SV650 K3 2003r wzwyż

 

Jeszcze jedno pytanie bo chyba nie było poruszane, jak jest z jakością tego bolidu bo słyszałem o starszych moto Suzuki że niby rdzewieją, coś tam odpada, coś się łuszczy itd może to tylko jakieś egzemplarze z UK garażowane gdzie popadnie lub jakieś popowodziowe ? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że modele przed 2004 były bardziej awaryjne. Coś z panewkami się działo, że niby silnik sie szybciej niszczył.I mi polecano sv 650 od k4 wzwyż Prawda to ??

 

Tak, działo się coś ale tylko z tymi które nieustannie latały na kole... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że modele przed 2004 były bardziej awaryjne. Coś z panewkami się działo, że niby silnik sie szybciej niszczył.I mi polecano sv 650 od k4 wzwyż Prawda to ??

 

 

No właśnie też o tym słyszałem ale nie jestem pewny czy nie chodziło o modele przed 2003r - przed liftem :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też o tym słyszałem ale nie jestem pewny czy nie chodziło o modele przed 2003r - przed liftem :icon_question:

Też spotkałem się z wersją, że dotyczy to tylko pierwszej SV.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wygląda sprawa nowych SV 650 S? Już nie produkują tych maszyn, czy jak ? Będę wdzięczny, ponieważ interesuje mnie cena nowego, ale nie jestem na bieżąco w tym temacie.

Tiaa, dokładnie. Nie produkują. Możesz wyrwać Gladiusa, SFV. Tyle, że to już nie to samo. Jeśli idzie o nową sztukę to jedynie zagraniczni dealerzy. Z tym też jest ciekawa sprawa, bo poza Polską w papierach wbijany jest zawsze rok rejestracji co się przekłada w PL na...rok produkcji :icon_eek: Także, może się zdarzyć, że będzie SV r. prod. 2011, podczas gdy ostatni model wypuścili w 2009 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...