Skocz do zawartości

Czy mozna zarejestrowac przyprowadzone moto bez papieruff???


Rekomendowane odpowiedzi

na twoim piecja miejscu szybko zamknął bym ryj póki jeszcze nie chce mi się ciebie namierzyć, a mogę to zrobić po twoim zasranym IP bo mój bardzo dobry kumpel jest informatykiem w telekomunie.

 

Jak nie to ci paru z nas skopie jajca i będziesz do końca życia śpiewa,ł jak na słowika przystało, bardzo cienkim głosikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim piecja miejscu szybko zamknął bym ryj póki jeszcze nie chce mi się ciebie namierzyć, a mogę to zrobić po twoim zasranym IP bo mój bardzo dobry kumpel jest informatykiem w telekomunie.

 

Jak nie to ci paru z nas skopie jajca i będziesz do końca życia śpiewa,ł jak na słowika przystało, bardzo cienkim głosikiem

 

Oj piecja1, masz przesrane widzę. Michał zawzięty jest. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki, ja jeździlem na motocyklu japonskim kiedy wielu z was jeszcze sie onanizowalo pod plakatem motocykla, tzn w 1996 mialem pierwsza japonie, a do tej pory mialem 3 motocykle, teraz ma 2 letnia przerwe, ktora sie skonczy w tym roku, bo komus z was zapierdole motocykl. Dresem nie jestem, bo tak jak wy nienawidze dresow, zakladam je jedynie na treningi. A jak jestescie takie kozaki to podajcie mi swoje adresy, moze ktos mieszka w okolicach Elblaga to podjade na solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki, ja jeździlem na motocyklu japonskim kiedy wielu z was jeszcze sie onanizowalo pod plakatem motocykla, tzn w 1996 mialem pierwsza japonie, a do tej pory mialem 3 motocykle, teraz ma 2 letnia przerwe, ktora sie skonczy w tym roku, bo komus z was zapierdole motocykl. Dresem nie jestem, bo tak jak wy nienawidze dresow, zakladam je jedynie na treningi. A jak jestescie takie kozaki to podajcie mi swoje adresy, moze ktos mieszka w okolicach Elblaga to podjade na solo.

 

Buahahah :!: W 1996 to ty sie chyba urodziles gowniarzu!

Łatwo cie zdemaskowac, jestes zakompleksionym pryszczatym gnojem ,ktory moze co najwyzej pomarzyc o motorynce.. Na plakaty z moto nikt z nas nie musi patrzec wystarczy ,ze zejdzie do garazu. Masz chyba jakis uraz po tym codziennym dawaniu dupy pod latarnia.

 

Pozwole sobie zacytowac tekst pewnej piosenki, chyba najlepiej odwzorowuje twoje zachowanie.

 

"Wiec po co zgrywasz wielka faje,

skoro jeszcze ci nie staje ,

obejrzyj sobie pszczolke maje,

klac sie spac, bo powiem twojej starej zes krzyczal Ku*wa mac!

Aaaa.. wypierd*laj stad!

 

Wsadz sobie w dupe noz, znajdzie sie gleboko,

ciebie tylko w ch*j a na bena mowisz spoko

Do facetow puszczasz oczka bo uzywasz bena w charakterze smoczka,

Gdy sie dusisz ksztusisz przy palonych petach ,opowiadasz mi o obalonych setach,orgiach kobietach a prawda jest inna ,smutna okrutna sam se ssiesz napleta

Jestes fajansem nikogo nie oszukasz,ale czemu twoja stara ma na imie Łukasz?...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki, ja jeździlem na motocyklu japonskim kiedy wielu z was jeszcze sie onanizowalo pod plakatem motocykla, tzn w 1996 mialem pierwsza japonie, a do tej pory mialem 3 motocykle, teraz ma 2 letnia przerwe, ktora sie skonczy w tym roku, bo komus z was zapierdole motocykl. Dresem nie jestem, bo tak jak wy nienawidze dresow, zakladam je jedynie na treningi. A jak jestescie takie kozaki to podajcie mi swoje adresy, moze ktos mieszka w okolicach Elblaga to podjade na solo.

 

Zmień forum, bo żałosny jesteś. Po co tu przychodzisz, jak każdy ma cie na fiuta ? To tak fajnie być uważanym za buraka? Szkoda gadać. pie**olnij się w łeb i idź szukać zadymy gdzi indziej - tutaj nie zrobisz na nikim wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki, ja jeździlem na motocyklu japonskim kiedy wielu z was jeszcze sie onanizowalo pod plakatem motocykla, tzn w 1996 mialem pierwsza japonie, a do tej pory mialem 3 motocykle, teraz ma 2 letnia przerwe, ktora sie skonczy w tym roku, bo komus z was zapierdole motocykl. Dresem nie jestem, bo tak jak wy nienawidze dresow, zakladam je jedynie na treningi. A jak jestescie takie kozaki to podajcie mi swoje adresy, moze ktos mieszka w okolicach Elblaga to podjade na solo.

 

Prawdziwy facet zarabia uczciwie na swoje "zabawki". Tylko tchurze i inne gady kradna!

Jest sie czym chwalic: Swoje pierwsza japonie zajebale* komus w 1996.

Masz szczescie ze sie wtedy onanizowalem przed plakatem :wink: bo bylaby to twoja pierwsza i ostatnia japonia :twisted:

 

Piecja1 - brzydze sie toba! Pamietaj fortuna kolem sie toczy, jak ty komu tak inni tobie!

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym ze tylko tchurze kradna, bo zeby ukrasc trzeba miec naprawde jaja, a zeby uczciwie pracowac wystarczy byc zwyklym pętakiem, sprobuj moze na poczatek zaje*ac cos z hipermarketu jak jestes taki odwazny prawdziwy mezszczyzna. Bedziesz zesrany ze strachu jak male dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mialem 3 motocykle, teraz ma 2 letnia przerwe, ktora sie skonczy w tym roku, bo komus z was zapierdole motocykl.

 

no to od chu*a miałeś maszyn, muszę ci przyznać

 

przyjedź i spróbuj mi zapierdolić to zobaczysz co z tobą zrobię. Dwie takie qrwy jak ty próbowały tego z autem i jeden ch*j ledwo przeżył. A to że przeżył, zawdzięcza mojemu ojcu który mnie od niego odciągnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widze ze pod moim postem niezle sie dzieje. A swoja droga to ten piecja czy jak on tam sie zwie to niezly kolo. Cel w jego zyciu to krasc. Uczciwa prace ma w dupie. Dlatego Polska i Polacy sa postrzegani za granica tak jak sa i kazdy wie jak. Cierpia przez to ludzie uczciwi tacy jak prawdziwi motocyklisci 8). A ten tekst "zeby ukrasc trzeba miec naprawde jaja" to mnie rozwalil. Rzeczywiscie jaja moze koles miec (z podkresleniem na moze) ale mozgu na pewno nie ma. Szkoda slow. Pozdroofka dla wszystkich uczciwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...