Skocz do zawartości

Druga jazda pierwsza gleba :P


Logum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak dzis sobie wyciągnolem motorek z gazazu no i jade pojezdzilem se po miescie wracam do domu (to był moj 2 raz w tym sezonie) i i na drodze lód zwolnilem jak sie tylo dalo i nagle uślizg przedniego kola w koleine i trach leze w prawdzie polamalem tylko kierunak naszczęście ale chcialem sie pochwalić pierwszą glebą;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem w tej sytuacji (pierwsze moto, czekam na rejestrację do 1 maja). Ale jak dla mnie jeszcze jest za zimno, za ślisko i można wpaść w ręce 'stróżów prawa'. Najwyżej jak szybko zrobi się ciepło (ciekawe kiedy?) to porobię sobie 'ósemki' pod blokiem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ' date=' chyba my wszyscy tutaj mamy już dość sniegu[/quote']

nie tylko tutaj :cry: już wszyscy w tym kraju mają dość tej okropnej zimy, nie tylko motocykliści. ja już po prostu mam coraz mniej sił psychicznych, już nie potrafię czekać na wiosnę, ja już jej rozpaczliwie potrzebuję!

aj czepiacie sie

tak, bo jest o co. Zachowuj sie chłopie jak przystało na 18-latka i zacznij rozsądnie myśleć i mieć trochę poważniejsze podejście do życia. pomysl, co by byo, gdybyś złapał ten uślizg i motocykl sunąłby i uderzył w jakiś samochód (jadący lub stojący)... koleś wezwałby policję a ty przez co najmniej 2 lata byś jeszcze nie pojeździł tym motocyklem, bo byś miał zakaz robienia prawa jazdy co najmniej na taki okres. Takie podejście nazywa się czasem wyobraźnią. Życzę Ci jak najlepiej, ale obyś nie okazał się kolejną statystyką potwierdzającą moje zdanie, że zbyt duży motocykl jako pierwszy, na dodatek zbyt młodemu motocykliście to poważny błąd.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no logum juz nie wyjedzie z garazu, czeka do prawdziwej wiosny, zarej. moto, prawko i w droge dopiero wtedy (sam mi to powiedzial) :( .. cale szczescie ze ten uslizg nie byl taki grozny i tylko straty skonczyly sie na kierunku.

Groszek napisal:

 

pomysl' date=' co by byo, gdybyś złapał ten uślizg i motocykl sunąłby i uderzył w jakiś samochód (jadący lub stojący)... [/quote']

 

I rowniez cale szczescie ze ten uslizg wydazyl sie na osiedlowej, bocznej drodze ( w sumie ze 100 metrow od domu) gdzie na szczescie tylko jeden sasiad jezdzi samochodem i to sporadycznie :D .. a nie na miescie czy ktorejs z glowniejszych publicznych drog.

na koniec... ceszyc sie mozna ze to tak sie skonczylo, a nie inaczej. chlopak mial odwage i troche brak rozumu. ale na bledach sie uczymy, ktore jeszcze nie jedan raz popelnimy (ten napewno wydarzyl sie pierwszy i ostatni raz)

 

pozdrawiam

 

PS: wiosna za 6 dni kalendarzowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...