Skocz do zawartości

Cagiva 125 Enduro / Jaki olej trzeba lać do dozownika???? :/


Rekomendowane odpowiedzi

Ja Myszkowego Rx-a zalałem Mobil 600, polecił mi go Karol1001 z Forum.

Na opakowaniu jest napisane że można stosować do dozowników.

Widzę że sporo osób poleca Castrol r2, taki dobry czy taki tani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 napisał:  

Cytat:

No Castrol R2 za tani nie jest kosztuje ok.40zł litr

 

I bardziej nadaje się do dozownika bo slabo sie miesza z benzyną

 

On własnie dobrze miesza sie z bezyną

 

ja miałem i starsznie kiepsko sie mieszal.. tyle ze to byl pol syntetyczny a za 40 dychy jest pewnie syntetyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek napisał:  

krzychu-985 napisał:

Cytat:

No Castrol R2 za tani nie jest kosztuje ok.40zł litr

 

I bardziej nadaje się do dozownika bo slabo sie miesza z benzyną

 

On własnie dobrze miesza sie z bezyną

 

 

ja miałem i starsznie kiepsko sie mieszal.. tyle ze to byl pol syntetyczny a za 40 dychy jest pewnie syntetyczny

Castrol r2 jest tylko jeden i jest syntetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę na Mobil Racing 2T ' date=' jeszcze nigdy mnie i moich kolegów nie zawiódł..Kosztuję 50 zł / litr[/quote']

 

Z calym szacunkiem... PRZESADA :P

Mialem dt80 jezdzilem na POLSYNTETYCZNYM ORLENIE "2t" sie nazywal kosztowal az 12,50zł Po 20tys zobaczylem tlok i nagaru nie bylo jakos kosmicznie duzo, mechanik z salonu powiedzial mi ze to normalka. Uwazam ze lanie do dt80 czy innych starych konstrukcji olejow super hiper za gruba kase mija sie z celem... Zastanowcie sie czy inzynierowie Yamahy projektujac silnik np. dt80 dysponowali tak dobrym olejem jak Castrol R2 czy Motule :?: :?: :?: Nawet im sie nie snilo o takich wlasciwosciach smarnych jak dzisiaj... Wiec spokojnie zamiast wydawac pieniadze bez sensu kupcie sobie pozadne ochraniacze, buty itp.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol r2 jest tylko jeden i jest syntetyczny.

 

dobra mniejsza ztym mialem jakiegos castrola slabo mieszal sie z benzyna

 

Krzychu' date='takie pytanie mam.. Latasz z dozownikiem czy sam robisz mieszankę..??

[/quote']

Robie mieszanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie czy inzynierowie Yamahy projektujac silnik np. dt80 dysponowali tak dobrym olejem jak Castrol R2 czy Motule

 

 

Może i masz racje.. A jak do silnika do dt80 zaleje hipol'a orlenowskiego to będzie tak samo jak zalałbym jakiegoś mobila..?? Chyba nie..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...