Skocz do zawartości

Witam (1temat i 1 post) Potrzebuje porade


Rekomendowane odpowiedzi

a ta wr 1999 to ile ma koni i jaki v max? daje rade w lesie? jak amorki? da sie skakac na wysokosci 1-2 m?

40km, v max to około 120km/h a to wyczynowe enduro więc w lesie czuje sie jak ryba w wodzie, a jeśli chodzi o skoki to ja latałem tak na max 20 metrów bo zawieszenie mam troche przerobione dla motocrossu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie exc250 tylko że w sezonie 500zł lekką ręką wydasz na benzynę

 

Wydaje mi się że i te 500zł to zdecydowanie za mało jak na samą benzyne :buttrock: Za pieniądze jakimi dysponujesz czyli te 9000zł można wyrwać na prawde pożądną maszyne ale trzeba również liczyć się z wysokimi kosztami przy eksploatacji a za 500zł to będziesz mógł sobie pozwolić na wymiane uk. napędowego i moze na świece zostanie :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że i te 500zł to zdecydowanie za mało jak na samą benzyne Za pieniądze jakimi dysponujesz czyli te 9000zł można wyrwać na prawde pożądną maszyne ale trzeba również liczyć się z wysokimi kosztami przy eksploatacji a za 500zł to będziesz mógł sobie pozwolić na wymiane uk. napędowego i moze na świece zostanie

 

 

No ale niech nie kupuje sprzeta za 9 tys. Niech kupi za 6-7, jak ma tyle kasiory to niech okolo 1000 zl wyda na ochraniacze i na pozadny kask. A reszte kasy niech odlozy na remonty, czesci wymiennie czy na wahe. Co z tego jak kupi z sobie sprzeta za 9 tys jak bedzie na nim w kasku tornado jezdzil a po kilku miesiacach rzuci w kat bo bedzie brak remont pieca zrobic lub jakas inna powazniejsza awarie za duze pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma tyle kasiory to niech okolo 1000 zl wyda na ochraniacze i na pozadny kask.

 

Pisał że strój już ma.

 

Ja polecał bym tak jak kolega powyżej. Kup sobie motocykl za mniejsze pieniądze i odłuż więcej kasy na exploatacje, skoro piszesz że strój już masz to jeden problem z głowy. Pogadaj z Adamem o jego WR125 bo to sprzęt dobry na tor jak i do lasu, czyli wychodzi na to że sprosta twoim wymaganiom. Możesz jeszcze zagadać z enduroguyem on ma na sprzedaż Kawe KDX125 świeżo po remoncie, a to także fantastyczny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad_pol jeżeli dasz rade z utrzymaniem takiego motocykla jak WR to ja bym się nie zastanawiał i wziołym od adam87 Ma homologacje tylko podłączyć światła bo są odłoczone i zarejestrować. I terenować, trenować i jeszcze raz trenować. Albo jeździć kto co lubi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...