Skocz do zawartości

MZ - Technika, Porady, WWW


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opisz dokladnie co masz na mysli mowiac "Wariuja" bo to pojecie wzgledne.

'wariuja' tzn szybkosc migania jest proporcjonalna do wzrostu obrotow...

a ten nowy co kupilem to mechaniczny bo nie wiedzialem ze istnieje jeszcze elektroniczny... no coz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie,musze zregenerowac swoja pompke hamulcowa w swojej MZ,przegladajac allegro natrfiłem na cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80355384 i cos takiego

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=...m=80334621,ceny nie sa wygórowane,mozna by powiedziec że niskie,zakładał ktos może taka pompke do Mz,jak myslicie zda egzamin taka przekładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'wariuja' tzn szybkosc migania jest proporcjonalna do wzrostu obrotow...

a ten nowy co kupilem to mechaniczny bo nie wiedzialem ze istnieje jeszcze elektroniczny... no coz....

Mozesz miec problemy z ladowaniem. Najlepiej jak kupisz sobie elektronika. Raz na zawsze swiety spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec problemy z ladowaniem. Najlepiej jak kupisz sobie elektronika. Raz na zawsze swiety spokoj.

 

bylem dzisiaj w sklepie... mowie ze chce przerywacz elektroniczny... a koles mówi jaki, to ja ze do MZ.. a on na to ze nie wie jaki tam pasuje... hmm

moze ktos mi powie co mam mu powiedziec, jakis symbol czy oznaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak wybić "miski" na kulki z główki ramy jawki 50? Da się jakoś, czy prasa tylko?

 

Wielki Pan moderator Filu stwierdził, że jest to pytanie do tego tematu (zamknął mój), więc zadaję je tu. Brawo za dokładne czytanie- chodzi o jawkę. ;) Więcej takich "cwaniaków", a forum będzie cudowne. Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...