Skocz do zawartości

MZ - Technika, Porady, WWW


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście podkładkę masz już odklepaną od nakrętki ?! Musisz to odkręcić udarowo. Wciśnięty hamulec, dobry klucz, młotek. Uderzasz młotkiem w klucz w tę stronę co odkręcasz i po problemie. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!! Sprawa jest dla fachowców. Otórz w mojec ETZ 250 '82 na końcu rurki odopwietrzającej od gaźnika robią się kryształy. Faktem jest że trochę z tamtąd kapie ale nie aż tyle (ok szklanka na miesiąc). Wygląda to tak jak kryształki sobli które robiło się w podstawówce na fizykę. Jest to jasno białe i kruche. Wie ktoś może skąd to się bierze i jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powie mi ktoś jak mają być podlączone szczotki alternatora w MZ ETZ 150 Poodłączałem je by naprawić wirnik i nie zapamiętałem jak mają być podłączone .Jak może ktoś to niech luknie do którego wtyku jest podłączona szczotka ta z tyłu i do którego ta z przodu .

 

Witaj , tu masz przykładową fotke , zaznaczyłem na niej jak są podłaczone szczotki .

 

http://img469.imageshack.us/img469/3214/stojan9lj.jpg

 

Pzdr. :) :)

Edytowane przez Allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow!!!

Mam takie pytanie. Posiadam kufry Pneumant (Made in DDR :-)))) ),ale poszukuje do nich stelazy oraz chcialbym wiedziec czy kufry sa kompletne (po prostu czy nie brakuje czesci di ich umocowania na stelazu). W zwiazku z tym "zapytowuje" :clap: :) : czy ktos poosiada takie kufry w komplecie ze stelazem? Moze ktos posiada chociaz zdjecia na ktorych mozna zobaczyc wszystkie czesci kufrow oraz stelaz?

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allu Dzięki za pomoc, ale już dawno sobie z tym poradziłem. Wystarczylo logicznie pomyśleć i zobaczyć że kable są za krótkie żeby podłączyć je inaczej niż orginalnie :D

 

 

Dodane:

Mam mały problem ze sprzęgłem a mianowicie: po przejechaniu ~10 km po założeniu nowych tarcz sprzegłowych sprzęgło ślizga się jak głupie :| Wiecie może co sie mogło stać ? Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez RuDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic regulacja nie pomoze ;p Dzisiaj odkrecilem dekiel od sprzegla i moim oczom ukazal sie przykry widok tzn jedna z trzech srub trzymajacych tarcze w "kupie" sie odkrecila i dlatego sie slizgalo :buttrock: Cale szczescie ze nie wytarla dekla bo bylby kolejny wydatek a takto tylko nowe zabezpieczenia :crossy: i mozna znow kapić :banghead: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam problem ze sprzęgłem w mojej MZ ETZ 250. Kupilem ją dwa tygodnie temu za 400 zl. i nie czodzilo tam sprzęgło i ładowanie. ładowanie uddało mi się zrobićale ze sprzęgłem nie daje sobie rady. Objawy awarii są nastepujące. Srzęgło z początku w ogóle nie wysprzęglało, a więc go podciągnołem i było juz troche lepiej. Sprubowałem jeszcze troche i okazało się, że wciąż nie wysprzęgla a na dodatek zaczyna jeszcze slizgać. Co może byc tego przyczyną :biggrin: Może to byc wina tarcz sprzęgłowych?????A może docisku??????? Pyty POMÓŻCIE :icon_razz: :D :icon_razz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam problem ze sprzęgłem w mojej MZ ETZ 250. Kupilem ją dwa tygodnie temu za 400 zl. i nie czodzilo tam sprzęgło i ładowanie. ładowanie uddało mi się zrobićale ze sprzęgłem nie daje sobie rady. Objawy awarii są nastepujące. Srzęgło z początku w ogóle nie wysprzęglało, a więc go podciągnołem i było juz troche lepiej. Sprubowałem jeszcze troche i okazało się, że wciąż nie wysprzęgla a na dodatek zaczyna jeszcze slizgać. Co może byc tego przyczyną :biggrin: Może to byc wina tarcz sprzęgłowych?????A może docisku??????? Pyty POMÓŻCIE :icon_razz: :D :icon_razz: :bigrazz:

 

 

to baaardzo prawdopodone ze to tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...