Skocz do zawartości

MZ - Technika, Porady, WWW


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ETZ 251 - problem z kopniakiem.

 

Kopałem w celu odpalenia maszyny, po kilku kopniakach coś tak jakby pękło i jak kopię to nie ma żadnego oporu... tłok się nie rusza, a kopek wraca z powrotem do góry, czyli sprężyna jest ok.. co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETZ 251 - problem z kopniakiem.

 

Kopałem w celu odpalenia maszyny, po kilku kopniakach coś tak jakby pękło i jak kopię to nie ma żadnego oporu... tłok się nie rusza, a kopek wraca z powrotem do góry, czyli sprężyna jest ok.. co mogło się stać?

 

Sprzeglo sie obrocilo na stozku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione dzięki pomocy użytkownika SOVIETVW z MZ Klubu. Wystarczyło poklepać młotkiem po kopniaku i zaskoczyło ;d jak to mówią "bez młota to nima robota" ;d

 

Dziękuję za rady

Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi pół litra.Hipol 15. Panowie ja mam takie pytanko czy da sie i czy to trudne włozyc silnik z MZ 250 do np ramy z wsk-i albo do jakiejs ramy od crossa? Chce mtocykl do terenu a niestac mnie na Enduro czy Crossa,wiec pomyslałem o takim czyms,co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za informacje co do ilości oleju w skrzyni :eek: a co do tego czy można wstawic silnik od MZ 250 do ramy do wsk pewnie sie da dla chcącego nic trudnego trzeba było by sie troszke pogrzebac pospawac tu przyciąc i bedzie ok.A mam pytanko dzis wymieniałem olej w swojej MZ 250 odkrecam śrube od spuszczania oleju patrze a do niej sa przyłapane przyciągniete takie igiełki (jakby łożysko igiełkowe ) 8 szt nie mam pojecia co mogło sie posypac czy mam jeździc czy rozbierac silnik ?? MZ chodzi nic nie dzwoni biegi wchodza nie qmam od czego to moze byc :) POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi pół litra.Hipol 15. Panowie ja mam takie pytanko czy da sie i czy to trudne włozyc silnik z MZ 250 do np ramy z wsk-i albo do jakiejs ramy od crossa? Chce mtocykl do terenu a niestac mnie na Enduro czy Crossa,wiec pomyslałem o takim czyms,co o tym sądzicie?

 

Oczywiscie ze sie da :icon_mrgreen: Nie wiem jak do wsk ale lepiej kupic rame o cz cross ;) Dobra dosc mocna rama w sam raz pod silnik z etki :bigrazz: Nie sa drogie od 250-600 zl kupisz :)

Tylko dorobisz mocowanie na silnik dodatkowe bo widomo nie bedzie na tej pouszce co normalnie bo go zgubisz gdzies w lesie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi pół litra.Hipol 15. Panowie ja mam takie pytanko czy da sie i czy to trudne włozyc silnik z MZ 250 do np ramy z wsk-i albo do jakiejs ramy od crossa? Chce mtocykl do terenu a niestac mnie na Enduro czy Crossa,wiec pomyslałem o takim czyms,co o tym sądzicie?

 

po co zaraz do innej ramy :icon_mrgreen:

http://img529.imageshack.us/my.php?image=pict3471mhw8.jpg

 

skate jesli to igielki z łozysko to może to być ze skrzyni. pod jedna zebatką są wlasnie takie igiełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...