Skocz do zawartości

Wszystko o Honda XLR125R


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możesz zobaczyć jak wygląda poprzednia wersja xlr125r czyli xl125s.

 

http://motoallegro.pl/show_item.php?item=127414121

 

XLR jest wyższe, ma pojedyńczy amor z tyłu, pozatym jest sporo cięższa, ale ta bardziej mi się podoba.

Silniki są te same, osiagi podobne.

 

 

ps. jak można napisać, że stan tego sprzęta jest bardzo dobry ;)

Edytowane przez dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż co do tej Hondy xl 125 moim zdaniem to ona nie jest z 1993 roku http://bikepics.com/honda/xl125/ na tej stronie znajdują się takie hondy to do 1982 produkowano takie hondy z

dwoma amortyzatorami . tak mi się zdaje nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcem własnie kupic HONDE XLR 125 2000rok i mam pytanie czy jest taki rocznik czy to niejest wałek ile gdzies pali taka honda i czy jest dobra w terenie i najwazniejsze v/max :icon_mrgreen: z gory thx i zapodajcie jak amcie jakeis fajne filmiki i fotki xlr 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanka... Rocznik 2000 to raczej walek nie bedzie. Zeby sie przekonac to trzeba podjechac i obejrzec... taka honda pali bardzo malo to to 4t wiec po DT bedzie wiecej kasy w kieszeni :buttrock: Co do Vmaxa to kup sobie scigacza i tam sprawdzaj :icon_mrgreen: W tym moto duzo nie pojedzie bo 4t maja mniej mocy. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu po długich poszukiwaniach znalazłem na necie manuala do Hondy XLR125R.!!!!

Wrzuciłem go narazie na swój serwerek, także miłego ściągania.

Jest to wersja niemiecka i niestety zajmuje aż 200 MB!!!

Nie chciało mi się nic robić z tym plikiem , a więc umieściłem go w całości.

 

Link

http://dario.krakof.com/XLR125R/book.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Spoko, mi to zajeło pół roku.

Miłego grzebania w motorku.

 

Wie ktoś może czy można gdzieś dostać filtr powietrza do XLR-a nieoryginalny?

Oryginał zakrzyknełi mi w Lublinie w NMR 150 zł, jak nie będzie wyjścia to pewnie będę go musiał za tyle łyknąć.

 

Mam jeszcze pytanko do użytkowników XLR, czy ktoś naprawdę ją odblokował, a jeśli tak to co i jak robił (w miarę dokładny opisik proszę) i jak się sprawuje po zmianach (V-max, spalanie)?

 

Proszę też o wypowiedzenie się w kwestii spalania i V-max sprzęta wszystkich użytkowników Hodziawy.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki motorek i był super co prawda po jakimś roku pękł mi kruciec bez powodu! Przejechałem na niej 30000 i nie miałem nigdy problemów z silnikiem. Szczerze - to bardzo trwała taka xlr ale słaba okrutnie (no coś za coś) Tak na prawdę to jest motorek do jazdy do szkoły a nie w teren, chociaż ja go używałem do tego drugiego. Noj niestety w takich warunkach się nie sprawdza w piachu tych parę koni się nie wykopie (nie ma bata!) ale jeśli chodzi o jazdę po lesie czy polnych drogach jest bardzo przyjemna (po co ja to w tym temacie pisze Wy wiecie) A najważniejsze - nie da się na niej nawet małych skoków robić !!! czytałem w którymś poście że ma fajne markowe zawieszenie PRAWDA. Można je nawet mocno na upartego utwardzić ale to nie wiele zmienia. Mi się po prostu rozsypała rama (jestem sadysta i nie ma tu powodów do dumy szkoda :banghead: ) niestety nie mam za wiele jej fotek ale myślę że ta wam się przyda Bo trzeba uważać na tą jej rameczkę Pozdrawiam XLR rządzi :D :biggrin: http://download.yousendit.com/80B08EF521136485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...