Skocz do zawartości

Wszystko o Honda XLR125R


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W swym posiadaniu mam xlr 125r rocznik 98 ostatkiem chwil wyciągniętą od kumpla który po prostu zapomniał oleju wlać i rozłożył ją na czynniki pierwsze. Zabieram się za składanie silnika ale jakiekolwiek serwisówki jakie znalazłem o xlr są z xr 125 albo z silnikami od tego modelu chodzi o to że ja mam łańcuszek rozrządu a w tych schematach są na bolce popychające ( jak to nazwe :icon_rolleyes: ) Mam wielką prośbę czy ktoś z was ma serwisówkę ze schematem silnika w którym jest ta wersja z łańcuszkiem rozrządu bo jest mi naprawdę potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Tu masz linka do microfichy, http://www.bike-parts.fr/ . Ja z tej strony pobrałem fiszki i wiszą jako plakaty w garażu :biggrin: zawsze pod ręką i można podejrzeć co i jak.

edit:

dopiero zauważyłem że jesteś ze Szczecina, ja też. To jak byś chciał to Ci mogę płytę wypalić z serwisówkami do xr i xlr. Pozdrawiam

Edytowane przez ziuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem XLR 97 r ;D

Panowie mam pytanko czy ktos posiada serwisówke do XLR, i mam problem z filtrem powietrza nigdzie nie mogę go dostać(oryginał 150 zł ;]), jest możliwość dopasowania innego filtra z innej maszynki ? Po ostatniej jeździe gasł mi na wolnych obrotach i podejrzewam że mam usyfiony gaźnik i rozpylacz jutro biorę się za wymontowanie i dokładne czyszczenie również linki od manetki gazu bo po wymontowaniu iglicy z gaźnika i ponownym włożeniu zacina się na wysokich obrotach i manetka nie 'odbija'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Witam wszystkich .

Pozwole sobie odgrzac ten temat . Mam pytanie ile powinna wynosic minimalna grubosc tarczy hamulcowej "przód"

Mam tez problem z zaciskiem hamulcowym brakuje mi w nim dwóch czesci http://www.bike-parts-honda.com/pieces-honda-detail-5648-13KCMW41-XLR125RW-1998-F__0900-XLR+125.html na rysunku jest to czesc nr.6 i 8 niestety nie wiem jak one sie nazywaja po polsku. Moze ktos wie gdzie je kupic lub ewentualnie zacisk z jakiego motocykla bedzie pasował do XLR?

Za odp. z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam posiadam hondę clr 125, czy ktoś posiada doświadczenie ze zmianą cylindra na większy w tym silniku???

Znalazłem potencjalnie pasujący od cb150 lub cb200.

Chodzi mi o wypowiedzi ludzi którzy mieli doświadczenie z wymianą. Mianowicie jak realnie wpływa to na zużycie tego konkretnego silnika. To że zmniejszy jego żywotność to oczywiste ale chodzi mi o konkretne przypadki.

Zastanawiam się również nad skutecznością chińskich pseudotuningowych modułów CDI i mocniejszą cewką, czy ma ktoś doświadczenie z tymi zabiegami na tym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...