Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niemam zamiaru takiego moto Zarejestrowanego na motorowerer kupować skoro za OC trzeba płacić 400zł i co rok robić przeglądy....widać żę koleś sobie w kulki leci z tym że to motorower ale on myślał że mi to wmówi przez telefon.... :(

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niemam zamiaru takiego moto Zarejestrowanego na motorowerer kupować skoro za OC trzeba płacić 400zł i co rok robić przeglądy....widać żę koleś sobie w kulki leci z tym że to motorower ale on myślał że mi to wmówi przez telefon.... :D

Pozdrawiam MUMA

 

Eeeee... A kto Wam naopowiadał że 400 zeta OC kosztuje ? Normalnie to kosztuje 100 zeta na rok ! I to w Warszawie gdzie są najwyższe składki ! Mnie to na rok kosztuje co prawda tylko 40 zeta :) Bo przez to że miałem Simsonka zarejstrowanego na siebie od wieku 17 latek, to mi się nazbierała maksymalna zniżka (60%) za bezszkodowość... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... A kto Wam naopowiadał że 400 zeta OC kosztuje ? Normalnie to kosztuje 100 zeta na rok ! I to w Warszawie gdzie są najwyższe składki ! Mnie to na rok kosztuje co prawda tylko 40 zeta :) Bo przez to że miałem Simsonka zarejstrowanego na siebie od wieku 17 latek, to mi się nazbierała maksymalna zniżka (60%) za bezszkodowość... :D

 

Ja jak miałem 13 latek, to starszy na mnie przyczpe zarejestrował. hhehe, tylko w urzędzie dziwnie na to patrzyli, mówili, że nie moga, to mój stary do nich, że czemu. to oni nie wiedzieli i w koncu zarejestrowali. :D A teraz jest jeszcze jakoś inaczej, bo ludzie kombinują coś, że współwłaściciele i wtedy sie od razu dostaje zniżke tą co ma ta osoba lepszą... mój kumpel tak zrobił... nie chce mi sie pisac dokładnie jak to polega, bo też nie dokonca wszystko wiem... ;) Ale jak ktoś by wział sobie takie moto, to pisze, ze współwłaściciel, ze swoim stary i od razu ma zniżki takie jak jego ojciec. :P niegłupie, bo zniżki zostają potem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 13 latek, to starszy na mnie przyczpe zarejestrował. hhehe, tylko w urzędzie dziwnie na to patrzyli, mówili, że nie moga, to mój stary do nich, że czemu. to oni nie wiedzieli i w koncu zarejestrowali. :) A teraz jest jeszcze jakoś inaczej, bo ludzie kombinują coś, że współwłaściciele i wtedy sie od razu dostaje zniżke tą co ma ta osoba lepszą... mój kumpel tak zrobił... nie chce mi sie pisac dokładnie jak to polega, bo też nie dokonca wszystko wiem... :D Ale jak ktoś by wział sobie takie moto, to pisze, ze współwłaściciel, ze swoim stary i od razu ma zniżki takie jak jego ojciec. ;) niegłupie, bo zniżki zostają potem.. :D

Nie jest zupełnie tak jak napisałeś, bo:

po pierwsze - co prawda wysokość składki jest obliczana wg zniżek tego ze współwłaścicieli, który ma większe zniżki, ale ten drugi (zwykle młodzian) na początku nie ma żadnej zniżki, tylko sukcecywnie z roku na rok zbiera je na własne konto;

po drugie - nie wiem, czy jest tak we wszystkich ubezpieczalniach, ale teraz już zniżki nie przechodza na współwłaściciela przyczepy, naczepy, czy ciągnika rolniczego. Tylko samochód/motocykl/motorower.

 

Ale ogólnie chyba o to chodziło :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zupełnie tak jak napisałeś, bo:

po pierwsze - co prawda wysokość składki jest obliczana wg zniżek tego ze współwłaścicieli, który ma większe zniżki, ale ten drugi (zwykle młodzian) na początku nie ma żadnej zniżki, tylko sukcecywnie z roku na rok zbiera je na własne konto;

po drugie - nie wiem, czy jest tak we wszystkich ubezpieczalniach, ale teraz już zniżki nie przechodza na współwłaściciela przyczepy, naczepy, czy ciągnika rolniczego. Tylko samochód/motocykl/motorower.

 

Ale ogólnie chyba o to chodziło :-).

 

A nie jest czasem tak, że od razu dostaje tą zniżke i ona mu zostaje??? zreszta nie wiem, nigdy mnie to zbytnio nie interesowało, bo juz mam znizki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzieliście ten moto....jest zajefajny

http://www.allegro.pl/item101305784__okazj..._na_50cm3_.html

ten moto też jest fajny

http://www.allegro.pl/item101309785_krajow..._50_2003r_.html

Ps.Kupie suzuki rg 80

prosze o kontakt z propozycjami na PW

Pozdrawiam MUMA

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasem tak, że od razu dostaje tą zniżke i ona mu zostaje??? zreszta nie wiem, nigdy mnie to zbytnio nie interesowało, bo juz mam znizki....

Nie, na pewno tak nie jest. Na mur beton wszędzie trzeba zbierać znizki. I pełna zniżka 60 % jest dopiero po 6-7 latach od początku pierwszego ubezpieczenia zawartego na obu współwłaścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spam spamem... i ban banem ale to jest dopiero cos :) -->

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99810672

 

2005r zero przebiegu ? hmm interesujace... ogolnie sobie slono liczy za rejestrowanie 125/50 i te roczniki niektore i przebiegi "lekko" podejrzane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...