Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To określenie Wiejski Tuning jest jak najbardziej adekwatne. Lecz trzeba docenić ze ziomek w sobie tyle samokrytycyzmu zeby się tak określić. Z tym ze skoro wiedział ze to wieś to po co robił :?: poprostu :icon_twisted: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To określenie Wiejski Tuning jest jak najbardziej adekwatne. Lecz trzeba docenić ze ziomek w sobie tyle samokrytycyzmu zeby się tak określić. Z tym ze skoro wiedział ze to wieś to po co robił :?: poprostu :icon_twisted: :)

Jak wiedział że wyjdzie WT to na h*j to robił?? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/item137980708_jawka_chopper.html :biggrin: kolejny przykład braku mózgu właściciela :biggrin: gdzie ci ludzie mają oczy :P takich tjuningerów jest przecież mnóstwo. I jeszcze geniusz chce to sprzedać.

 

Tej jednak chyba nic nie przebije:

http://images4.fotosik.pl/150/38c585880be4f80b.jpg

też swojego czasu chciano ją sprzedać, nie wiem czy sie udało.

Na pierwszy rzut oka nie sposób wychwycić wszystkich detali :biggrin:

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tej jednak chyba nic nie przebije:

http://images4.fotosik.pl/150/38c585880be4f80b.jpg

też swojego czasu chciano ją sprzedać, nie wiem czy sie udało.

Na pierwszy rzut oka nie sposób wychwycić wszystkich detali :biggrin:

To to juz jest tragedia :P a wogule coś z pod niego cieknie

 

a wiesz może ile on za to "cudo" chciał??

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kutwa :biggrin: :banghead: :bigrazz: :biggrin: co to jest?? do czego słuzy manetka obok baku??? :biggrin: co to za linki wchodza do zbiornika palwia?? ;) czemu swieca wisi obok cylindra ;):D:D to chyba jakis nowy zapłon CDI :P widze ze przednie lagi, tłumione chydraulicznie ( kierownica o zęby) :bigrazz: :icon_evil: jednym słowem git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może wkleje wypowiedź własciciela:

"Pomysł ze zrobieniem tego czegoś to wymysł moj i 2 kumpli.

Wajcha zaporzyczona z occ:D

Lampa nie zalozona.

pstryczki nie zalozone i hamulec przedni tez...

(...)

widelec zaspawany i jeszcze prety zbrojeniowe wsrodku sa zeby sie nie wygial bo jest pod takim katem."

Post z pewnego forum, skąd wziałem ów machinę.

 

Jak juz napisałem detali, nad którymi można by się tutaj rozwodzić jest mnóstwo :biggrin: w ogóle przednie zawieszenie ( a własciwie jego brak ), kierownica, te kable w baku, sam bak, genialny gaźnik/filtr powietrza który na bank nie łapie syfu, zmiana biegów, stylowe podnóżki, plama pod silnikiem, siedzenie, tylna lampa ( jej brak ) i pewnie coś jeszcze by znalazł :P Makabra.

 

P.S. wiedziałem że zrobi wrażenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Tej jednak chyba nic nie przebije:

http://images4.fotosik.pl/150/38c585880be4f80b.jpg

\

 

 

 

W pewien sposób mi się podoba. Złożyć to do kupy, polalować wyczyścić i by było super !

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boshe! Co to jest???? To jest motór??? Czy jakiś opryskiwacz do roślinek na polu albo coś w tym stylu??? Bo podobne wajhy to gdzieś w traktorach widziałem chyba do opuszczanie i podnoszenia tego co tam sie z tyłu ciągnie... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...