Skocz do zawartości

FRANK THOMAS


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy zna ktoś taka firmę jak FRANK THOMAS!!

dzisiaj byłem w sklepie na mariensztacie w warszawie i spodobała mi sie jedne kurtka właśnie tej firmy!! model to edge wyglada ona tak

 

http://www.cyclegear.com/spgm.cfm?L1=&L2=&...TW186-BLK-LSM_G

 

ma komplet ochraniaczy posiada podpinkę i za 580zł wydaje sie być dobrym zakupem!

 

Moje pytanie czy ktoś z was ma kurtkę tej firmy jesli tak to jakie sa wady badź zalety

dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurtkę tej firmy trochę inny model, kupiłem na mariensztacie jesienią minionego roku. Jak na razie jestem zadowolony, tylko raz miałem okazję wypróbować w czasie jazdy ale przechodziłem w niej prawie całą zimę. W chwili obecnej mogę powiedzieć tylko, że jest ciepła i porządnie wykonana, nic się jeszcze nie zepsuło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam buty, rękawice i kombinezon przeciwdeszczowy (na ubranie) tej firmy.

Kombinezon jak kombinezon nie używany za często, ale jak już pada to sprawdza sie w 100%

Rękawice mam już 2 rok i cały czas się trzymają a łątwego życia nie mają.

Buty wygodne i nieprzemakają podczas deszczu.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Franka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis nawiedziłem sklep na mariensztacie i musze powiedziec ze ciuchy Frank Thomas wywarły na mnie dobre wrazenia, naprawde fajne wykonanie. Jest tylko jedno ale: podoba mi sie ta kurteczka http://www.cyclegear.com/spgm.cfm?L1=3&L2=..._FTW218-BLK-S_G

lezała lepiej na mnie niz model edge ale nie było spodni do kompletu w moim rozmiarze. Ktos wie gdzie jest inny sklep z Frank Thomas? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek a ta kurtka jest ze skóry czy tex? ile kosztuje i w jakich kolorach jest bo ja jej nie znalazłem!!! tylko dostrzegłek edge??

 

według ciebie jest lepsza czy gorsza od edge???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje i w jakich kolorach jest bo ja jej nie znalazłem!!! tylko dostrzegłek edge??

 

według ciebie jest lepsza czy gorsza od edge???

Teraz kosztuje 580 zeta, dostepna jest w kolorach: czarny, czarno-czerwony i czarno-niebieski. Moim zdaniem edge jest modelem bardziej dopieszczonym tz. ma kilka patentów wygodniejszych dla uzytkownika, mimo to model sprint (ten z mojego linka) lepiej lezał na mnie. Pozdro.

 

Ps. Tak na marginesie to podejscie pacjenta w sklepie rozwaliło mnie. Nie było spodni M do kompletu wiec pytam sie kiedy bedą itd. "nie bede dla ciebie sprowadzał jednych spodni z Angli" Co za gosć, prawdziwy kapitalista, normalnie jak za komuny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem stycznosc z ta kurteczka i powiem ze naprawde jest super no i sprawdzielm ja tez w czzasie szlifa :-x i po upadku wstalem caly.

Kurteczka sie troche poprzecierala ale wiekszej kontuzju na szczescie nei odnioslem.

Polecam ta firme ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w ww sklepie kupiłam spodnie i zupełnie przypadkiem ....buty właśnie Franka Thomasa. Przymierzyłam tak dla sportu i okazało się że leżą idealnie....Tra, zapytaj koniecznie sprzedawcy o zniżkę, ja zapytałam bo czytałąm gdzieś na forum ,że można coś wytargować i udało mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pytałem kurta kosztuje 580zł mówie do niego szefie ile do zapłacenia a on ze 580zl wiec niewiem czy mi sie uda?

 

To samo w moim przypadku' date=' gośc jest niereformowalny, normalnie tak mnie wqr... łaske robi czy co?

 

 

ja z 550 zł utargowałem na 500 więc się dobrze postaraj

 

Janusz moze robiłes biznesa z innym człowiekiem, kiedys był tam taki jeden z kręconymi włosami. Teraz jest jakis z metrs cięty, szkoda gadać...

 

 

można coś wytargować i udało mi się

 

Oleska, posiadasz zdolności negcjacyjne, niesamowity urok osobisty lub jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleska, posiadasz zdolności negcjacyjne, niesamowity urok osobisty lub jedno i drugie.

 

ha ha ha , ja i negocjacje....chyba nie posiadam żadnej z ww cech, a zwłaszcza tych zdolności negocjacyjnych

 

a buty kupiłam jak niżej....już tradycyjnie próba odzieży na rowerze stacjonarnym :P

 

 

but11hz.jpg

 

ps. sprzedawca jest rzeczywiście w moim odbiorze trochę dziwny i jakby nieobecny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...