Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witka

 

Ja jade sam, pewnie bede mogl juz kolo poludnia ale pewne to nie jest.

 

Co do bagazy to moge cos zabrac dodatkowo - akurat zamawiam sobie zestaw kufrow GIVI i musze sie z tym calym talatajstwem obyc przed dluzszymi trasami tak wiec bede mial lacznie 130 litrów miejsca :D

Jak kurna w Matizie hehe

Ja z tego niewiele zajme tak wiec mozecie mnie doladowac

 

EDIT:

PSH nie lam sie - ja pol ludzi z tego watku znam z wyjazdu na Bialorus a reszte sie pozna na miejscu - looz

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wesoła kompanijo :D

 

Bardzo chętnie wezmę udział w tej eskapadzie. Będzie okazja do poznania się niektórymi osobami przed tegorocznymi zlocikami.

 

:arrow: najprawdopodobniej solo

:arrow: przelotowa bez znaczenia

:arrow: no i grupa popołudniowa ( trza odespać nocke w pracy :mrgreen: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, czy ten jeden hotel to nam wystarczy? 8O Toż to nie wyjazd łikendowy tylko zlot :mrgreen: To będzie oblężenie Zamościa przez Wielkie Księstwo Warszawskie :twisted:

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 20:03 ]

Spotykamy się o godzinie 16.00 czy 17.00 ? Chcę poinformować niektórych, że droga, która nas czek będzie trwać około 5 godzin, tak więc im później wyjedziemy tym później dojedziemy. Chciałbym, aby grupa popołudniowa wyjechała najpóźniej o 17.00, a najlepiej o 16.00, będziemy jechać dłużej za dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem poczuwając się do bycia starostą, pytam sie ludzi z pierwszej grupy inwalidzkiej :mrgreen: : O KTÓREJ STARTUJEMY? Ja mam cały dzień wolny, więc przypasuje mi kazda godzina, jednakże również uważam, że im wsześniej - tym lepiej. Już od paru dni składam ofiary w postaci cielat i dziewic w intencji mojej bezawaryjnej poróży ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie na trasie na zamosc macie troche fatalny odcinek drogi od wjazdu do lublina do Piask prawie, ale to w sumie parenascie kilometrow mordęgi... niewiem jak dalej trasa na zamosc bo nie mialem okazji jechac w ostatnim czasie... ale po Lublinie uwazajcie zeby nie stracic koła albo zeby bagaż nie spadł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siebie znam wyjechałbym w ostatniej kfili i jeszcze sie spooznił :P

W związku z tym mam pytanie: Czy loluch rulezz w kwestii akomodacji na miejscu? (w sensie rezerwacji np.)

Jakie sa dokladne namiary na ten hotel o ktorym mowa, gdyby ktos sie zdecydowal w ostatniej kfili (oczywiscie, jezeli to mozliwe).

 

Poooki co obecności nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jaka jest ta droga? mam nadzieje ze "mało solna" bo odpicowałem troche motocykl i nie chce jechać w błocie. Zapewne też pojade, ile kasy należy na całość szykować? Przelotowa 100 km/h mi pasuje.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co dojadą później podaję adres i telefon:

 

ul. Sikorskiego 7

tel/fax: 0-84/639-91-91

pod każdym pokojem garaż - w cenie pokoju

 

Co do rezerwacji pytajcie Tomka, powinien być lepiej zorientowany, czy rezerwujemy samemu - myślę że tak, czy jest zklepana większa ilość miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż cholera czemu ja dopiero teraz zobaczyłem ten temat?? Zapraszam serdecznie do mojej wioski :P Narazie Zamość wygląda paskudnie ale JWP prezio miasta stara się to poprawić, ostatnio walnął np Lodowisko :P

Widze że nocujecie w "koronie". Zaraz obok macie plusa i 2 stacje benzynowe, z zaopatrzeniem problemów nie powinno być. Gdybyście potrzebowali przewodnika to: I'm your man jak to Linda śpiewał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej! Ojej! Zamość! 8O :P zazwyczaj nie zaglądam do tego działu, a tu proszę jaka niespodzianka :P przyznaję bez bicia, że nie czytałem całego wątku bo jakoś nie miałem ochoty zgłębiać Waszych planów przejazdu, ale chciałbym się zapytać, czy będzie można przyjechać się z Wami pobujać?? (na dotarciu, ale te 80-90 w mieście chyba wystarczy, zwłaszcza jeżeli chodzi o zamość :P ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...