Skocz do zawartości

Jaki skuter?


matek l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie radze chinczyka.... Lepiej popatrz na uzywki.... do 3 tys mozna juz jakas fajna uzywana japonielub wlocha kupic a napewno bedzie lepsza niz chiski szit. uzytkownik poonani MA na sprze3daz fajnego piagio zipa i spokojnie zmiescilbys sie w 3tys.. lepiej pomysl o czym takim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nie kupuj żadnego kinroada, to większy syf od tych wszystkich kiłejów i innych questów razem wziętych. Co można się spodziewać za 1800zł... przecież po tyle niektórzy cenią 20letnie simsony. za 3000zł to morzesz kupić w miarę młodą sr i taki sprzęt ci polecam, nie kupuj chińczyka/tajwana/koreana bo będziesz później tylko żałował. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nie kupuj żadnego kinroada, to większy syf od tych wszystkich kiłejów i innych questów razem wziętych. Co można się spodziewać za 1800zł... przecież po tyle niektórzy cenią 20letnie simsony. za 3000zł to morzesz kupić w miarę młodą sr i taki sprzęt ci polecam, nie kupuj chińczyka/tajwana/koreana bo będziesz później tylko żałował. pzdr

co wy pier******e miales kiedys chinczyka :?: Nawet nie wiesz jakie dobre moga byc chinczyki...

TAk matek kup uzywanego repa i jak cie sie rozwali na pol tak jak dla tego kowalika kumpla to kup se tasme i sklej aha i kopniaka przyklej

 

Co wy w ogole wiecie o zabijaniu!!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3000zł to morzesz kupić w miarę młodą sr

 

Popieram daj 3, max 4 tys i kup aprilie sr to sobie pojezdzisz, a nie jakies badziewie ktore sie rozlatuje po 5 latach, o ile tyle pojezdzi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... silnk 4 takt i to w dodatku hondy...

 

Może powiem trochę nie na temat ale słyszeliście że honda robi silniki 50ccm 4T ?? Bo ja nie słyszałem... i zapewne ten silnik ma tyle wspólnego z hondą jak z silnikiem bizona... A jest jeszcze jeden skuter chiński z silnikiem Yamahy:D Bodajże Zipp Cetus, tylko jedno jest zastanawiające: Przecież Yamaha nie robi silników do skuterów 50ccm! Np. w Aeroxie albo Jog'u jest silnik minarelli (włoski).[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nierobi ale naprzykład robila na poczatku lat 90 gdzies na rynek japonski czy gdzies. ale ok mniejsza ztym.. JA wierze ze te silniki sa na licencji hondy yamahy. Ale Licencja to tylko papiery a wykonanie jest chinskie czyli jak najtaniej i z gorszych materiałow. Wiec licencja hondy to taki pic zeby lepiej sie sprzedało.bialymaly99 ile jezdzisz tym swoim kinrodem (czyjakto sie zwie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aż tak zależy ci na nowości, to kup sobie keewaya hurricane (nówka - 3500zł). Kumple mają keeway'e, ale focusy i są bezawaryjne, mają dużo możliwości tuningu i przyjemnie się jeździ. Hurricane ma ponoć żwawszy silnik od focusa, a wygląda również bardzo ładnie :buttrock:.

hurricane50-4k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś od kinRoada ma rację. Chińczyki są dobre!

Smiech na sali :roll:

 

Skoro jestes taki madry to po co wogole ten temat? Ja tylko potwierdze to, co powiedzieli poprzednicy. Do 3tys nawet nie mysl o nowym skuterze bo zamiast jezdzic, bedziesz pchal. Wiem co mowie bo mam cos podobnego i sezon 2005 zamiast na moto, spedzilem szukajac czesci :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...