Skocz do zawartości

GSXR 600 srad - chwilowa utrata mocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich.Podczas jazdy, po pewnym czasie motor zaczyna zamulac traci moc, zwalnia tak jak by nie palil na wszystkie cylindry.po zatrzymaniu odczekaniu paru minut wszystko wraca do normy ...... Coz to moze byc.Czy ktos potrafi odpowiedziec na to pytanie nie ukrywam bardzo mi to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem cos podobnego ale tylko raz samo przyszlo ,samo poszlo i juz nigdy wiecej to sie nie pojawilo nie wiem czemu moto napewno nie bylo przegrzane ,olej i paliwo na fulu :roll: :roll:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez tak mialem ze 2 razy, dalem gazu na full po chwili odpuscilem i moto zaczelo zwalniac, a jak jechalem 40 to zaczal gasnac i stanal. Otworzylem zbiornik i bylo malo paliwa, dalem na rezerwe i pojechalem na stacje oddalona 15 km i nie gasnal w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

.... dobra wiadomosc... dokladnie paliwo nie dochodzilo.Na drugim koncu przewodu paliwowego od baku czyli na wejsciu w gazniki jest wkladane w srodek sitko(filtr paliwa)ktory to byl starsznie zanieczyszczony i to wlasie bylo przyczyna nie napelniania sie gaznikow i w efekcie utraty mocy motoru.Osobiscie zaoszczedzilem jakies 150 funtow bo tyle chcieli ode mnie za serwis i wymiane wszytskiego ... co moglo byc przyczyna.

Pozdrawiam

 

Dla madrusia informacja ze i kranik i przewody odpowietrzajace byly sprawdzane od razu i na poczatku.to ze paliwo nie dochodzilo to bylo wiadomo tez :)) szkoda ze nie potrafiles dac djagnozy dokladnej np. filtr a tylko banalnie stwierdzasz fakty io ktorych wszycy wiedza:) ale dzieki za dialog pozdrawiam.Dla mnie wazne sa komnkrety a nie bicie piany

bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...