Skocz do zawartości

wolsztyn 29 04 2006


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie mysle e moze wreszcie w tym roku tez tam zawitam. Mam znajomego w Wolsztynie i wiele razy mnie zapraszal mowli ze jest tam naprawde fajna impreza. Moze znajdzie sie wiecej chetnych by tam sie wybrac? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Polecam Wolsztyn jeśli chodzi o to co na szynach i waży ok. 100 T. Jak ktoś nigdy nie widział ścigających się stutonowych lokomotyw, które przejadą po torach 3-5 m od Ciebie, to tam takie cuda sie dzieją. trochę motocykli, ale przede wszystkim można zobaczyć, że świat ma(a raczej miał) więcej niż 2 koła. Jacyś waceci tworzyli kiedyś cuda napędzane parą z kutej stali, które były wtedy w tej dziedzinie jak dzis np. Hayabusa. Polecam, jest na co popatrzeć jeśli ktoś choć trochę interesuje sie techniką!!!

 

 

PS. Jest tam taka ślicznotka ,,Piękna Helena" ponad 160 T z tendrem: ,,19 stycznia 2003 Pm36-2 ustanowiła swój kolejny rekord prędkości, ponad 130km/h, na trasie z Poznania do Leszna." a powstała w 1937.

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i jak z tym Wolsztynem? macie jakieś konkrety? bo nie chcę sobie zrobić przejażdżki 300 km z pełnym rynsztunkiem...a terminy gonią :biggrin:

PS.

konkrety= zlot motocyklowy, /lokomotywy mnie nie interesują - mam pod dostatkiem u siebie/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to ten Wolsztyn za Lesznem to w jedną stronę dokł 154 km...

Ja tez sie wybieram z ekipa
- ale NA PEWNO zlot jest w długi łikend? ile tam motocykli przyjeżdża, jaki wstęp? możesz coś napisać, czy może byłeś tam? bo dla mnie jak na razie to taki zupełnie wirtualny zlot. ktoś pisał, że wtym roku może się nie odbyć, ogólnie termin nie znany, nic w necie nie ma, nikt ze znajomych nie był...

może ktoś od Ciebie coś wie - masz bliżej :biggrin: . uruchom siatke szpiegowską i zapodawaj niusy...a browar Cie nie minie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jaki jest konkretny termin i czy jest tam jakiś teren zlotwy? Poważnie rozważamy ten wyjazd z ekipą ale jak narazie brak konkretów.

pozdro

tak samo jak ja... ale coś czuje że to jest na zasadzie - ktoś tam, coś tam widział, a później komuś opowiedział, ... itd = DUPA :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to zawsze wypada 1-3maja(bo tak też są dni Wolsztyna) chyba że się coś zmieniło tylko ten zlot jest jakoś słabo reklamowany więc nie wiem czy w tym roku na 100% też tak jest.Choć w temacie jest że 29kwiecień

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie , reklama słaba a zlot dość spory , może i 29ego , bo wkońcu to sobota.Domel a Ty kiedy jedziesz??Bo ja z Kurczakami i całą resztą chyba w niedziele na kilka godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele 30tego jest parada (wg info na stronce www.wolsztyn.pl -kliknijcie w link dni wosztyna-w pdf jest caly program) wiec ja przyjezdzam w sobote

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...