Skocz do zawartości

Najtańszy plastik ???


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz o jaki plastik ci chodzi, betonowy, metalowy a może drewniany?? ;)  ;)  

 

A tak na serio to się posmialiśmy i trzeba coś mu doradzic :)

 

 

Jak tu można coś doradzić skoro nie wiadomo ile ma chłopak do wydania, pytanie troche tak jakbys miał 4 sec. zycia i napisał ostatni post w życiu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zejdźcie z chłopaka i tak juz chyba go nie ma...

Wiec może zamknąć ten temat albo wrzucić do oczyszczalni jak to wśród adminów ostatnio jest modne i nie piszą żadnych wyjaśnień czemu tematy "wyrzucają :!: :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Ja tam sie nie przejmuje jak jedziecie ze mną, i tak wiekszość tego forum to kłutnie i wypominania...... a dresem nie jestem.

 

mam do dyspozycji 10.000 zł ale zapewne i tak zostanie mi kupić jajko (gsx 600F) za jakies 6000 albo bandita 400 a reszta na ubiur i rejestracje.

 

Ogólnie dzieki za podpowiedzi, jak by ktoś patrzył na moje posty to byscie widzieli ze zalozylem tez temat ZX6R czy CBR F3 ale oczywisci nikomu sie nie chcialo.

 

Pozdrawiam

 

ps. wole syrenki od trabantów, mimo ze są plastikowe :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do oczyszczalni jak to wśród adminów ostatnio jest modne i nie piszą żadnych wyjaśnień czemu tematy "wyrzucają :!: :twisted: :!:

 

Gdzie jest jakis admin? zaden mi nie odpisze po raz kolejny? czy prosciej bedzie temat do oczyszczalni wywalic gdzie nikt nie moze sie wypowidzieć :?: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale co mamy pisać, gdy się wywala debilne tematy? Że są debilne?

Masz jakiś problem, czy to tylko kwestia zimy? :buttrock:

A'propos - ten temat nadaje się idealnie do Oczyszczalni :D Nie wiem, będziemy o tym dyskutować?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie podyskutowal tylko nie bedziemy komus w temacie smiecic bo nie rozumiem jakie sa debilne tematy skoro prosze tylko o przysluge chyba a Wy wywalacie temat po to jest forum zeby sobie pomagac itp.

Wiec moze jakies wyjasnienia by sie przydaly :!: o co Wam chodzi bo jakos temat z Marlboro nie przeszkadzal a LM tak nie pasuje ta marka czy co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...