Skocz do zawartości

Street Demons - Trailer (tego jeszcze nie bylo :D)


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

filmik fajny

 

tylko powiedzcie koledze od srebrnego skuterka, że kiedys jak będzie musiał złapac równowage zaplacze mu sie noga o tą smycz podpieta do kluczyka i bedzie gleba :lol: gleby sa nieuniknione, ale do wielu z nich doprowadza własna głupota :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik fajny

 

tylko powiedzcie koledze od srebrnego skuterka' date=' że kiedys jak będzie musiał złapac równowage zaplacze mu sie noga o tą smycz podpieta do kluczyka i bedzie gleba :lol: gleby sa nieuniknione, ale do wielu z nich doprowadza własna głupota :roll:[/quote']

I zbytnia pewność siebie ... Uważajcie ludziska na siebie. Powoli, bo sie rozpie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hehe widze ze temat odzyl:) pod koniec kwietnia wydamy dluzszy film;)Squad juz bedzie w komplecie;]Dzis troche trenowalismy.Bari juz Kreci Cyrkle na kole :banghead: a mi cos nie idzie za bardzo guma:(:icon_razz: Wpadl Kolega Na Tzr ale skonczylo sie na tym ze nic nie jezdzil bo zebatka sie odkrecila;]Drugi kolega czeka na Kit malossi 80cmm do swojej sendy;]A kolega na Ktmie Kreci kolezanke w tym czasie 4 kilometry od nas;]I tak to jest;]Narazie squad nie w komplecie:D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasysam... Za moment wyedytuje ;] I ocenię ;]

 

 

Edit:

 

Jeśli chodzi o tricki : Dużo nie pokazaliście. Zwykłe wheeliesy. Ale i tak respect. Bo w Polsce stunt mało popularny...

 

 

Jeśli chodzi o montaż... : Filmik krótki ,ale [z całym szacunkiem] nudnawy. Palenie gumy dla urozmaicenia mogliście dać w połowie. I ten początek wyje*ać.

 

 

Ogólnie daje wam 5 ;]

 

A i korzystajać z okazji zapraszam was na moje forum:

www.scooter-stunt.com/forum

Poświęcone w całości Stunt`cie na skuterach :icon_razz:

Edytowane przez _BazA_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za slowa uznania :D Co do postepu to sami zobaczycie :P Dibo moze to troche podkoloryzowal za bardzo ale mam nadzieje ze uda mi sie was zaskoczyc :) Filmik do konca tego albo w nastepnym tygodniu ! Pozdrawiam ! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...