Skocz do zawartości

Drogi polskie, dziurawe


xj 600 n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien pomysl. Mianowicie sezon dopiero przed nami, a juz teraz widac jak duzo asfaltu zostalo na polskich dziurach, dlatego moze bylo by sensowne informowac co sie dzieje w okolicach, w ktorych mieszkaja forumowicze. Jak bardzo zmasakrowane sa odcinki drog i gdzie trzeba szczegolnie uwazac, zebysmy pozniej nie informowali o wypadkach i innych nieszczesciach. Mozna tez wspomniec cos o utrudnieniach spowodowanych remontami. Pozdrawiam i jeszcze raz bezpiecznego i udanego sezonu zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowie radzilbym uwazac na tzw. 3 Wieszczach, bo sa tam niezle muldy. Z dobrych informacji: mamy obwodnice tez dziurawa, ale jest 10 km plaskiego asfaltu do Wieliczki i trzy pasy. Mialem tam okazje testowac moja XJ i udalo sie pojechac 180.

Czy moge prosic forumowiczow o blizsze szczegoly (ulice itp.) gdzie trzeba szczegolnie uwazac jadac przez dana miejscowosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej trzeba pytac gdzie niema dziur :) bedzie łatwiej .już wam mówie gdzie ich niema :arrow: w Niemczech i Austri :lol:

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 11:30 ]

XJ 600 n- jak dla nas pozostaje tylko Zakopianka naszpikowana Pałami i nieoznakowanymi radiowozami z kamerkami. Jak chcesz wpełni kozystac ze sprzetu proponuje niedzielne wypady na Słowacje coraz popularniejsze w naszych stronach bo pewnie bez nich juz dawno kupił bym enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A U NAS W KALISZU LEPIEJ FRUWAC NA MOTOLOTNI bo niezarobicie na felgi .A wiecie jakby kazdy sie złozył po 10 złoty z kierowców i tą dyche przeznaczyli bysmy na remonty dróg to mielibysmy jak w niemczech autostrady.PODWARUNKIEM że prezesi by sobie domków z basenami niewybudowali za to . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej trzeba pytac gdzie niema dziur :clap: bedzie łatwiej .już wam mówie gdzie ich niema :arrow: w Niemczech i Austri :lol:

 

[ Dopisane: 28-02-2006' date=' 11:30[/i'] ]

XJ 600 n- jak dla nas pozostaje tylko Zakopianka naszpikowana Pałami i nieoznakowanymi radiowozami z kamerkami. Jak chcesz wpełni kozystac ze sprzetu proponuje niedzielne wypady na Słowacje coraz popularniejsze w naszych stronach bo pewnie bez nich juz dawno kupił bym enduro.

 

I jeszcze zakopianka :mrgreen:

Co do koncepcji slowackiej to jestem coraz bardziej przekonany, chyba ze bieszczady... tam az takich dużych dziur nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Słowacją jest ten problem, że w górach wiosną na drogach leżą jeszcze kamerdolce, którymi posypuje się ośnieżone zimą drogi. Dlatego na górskich odcinkach tak do lipca winklowanie wymaga dobrego opanowania poślizgów obu kół :clap:

 

Stan dróg w Polsce to generalnie dramat. W kwestii sytuacji w Krakowie - koleiny na obwodnicy są jeszcze głębsze niż rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeżdząc po Wawie ćwicze slalom samochodem. Ulice jak po bombardowaniu. Az mi sie serce kraje kiedy słysze ciągłe "j*b" w zawieszenie mojego autka :/

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...