Skocz do zawartości

Jaki błotnik na tył do sima?


drops
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego błotnika, to już mam prawie gotowy. Teraz czekam na okleinę podobną do blachy ryflowanej, bo od spodu będzie czarny, a od zewnątrz oklejony ;). Może to jest bardziej uchwyt lampy i tablicy rejestracyjnej niż błotnik, ale za to nie będzie tak chlapało. Jak skończę, to dam foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego błotnika' date=' to już mam prawie gotowy. Teraz czekam na okleinę podobną do blachy ryflowanej, bo od spodu będzie czarny, a od zewnątrz oklejony ;). Może to jest bardziej uchwyt lampy i tablicy rejestracyjnej niż błotnik, ale za to nie będzie tak chlapało. Jak skończę, to dam foty.[/quote']

I love wieś ... Toś chłopie wydumał ten błotnik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do mojego sima, to zrobiłem fotkę z tym błotnikiem (a raczej uchwytem tablicy i lampy :P). Na fotce wszystko nie jest dokręcone, bo i tak będę musiał go ściągnąć żeby go tą folią okleić. Ale sprawdzałem juz i błoto nie chlapie ;) Na zdjęciu słabo go widać, ale można się go dopatrzeć :buttrock:.

http://img84.imageshack.us/img84/5417/8marca0018kx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ładny simek a tak oszpecony normalnie masakra niewiem jak można mieć taki gust. 3razy lepiej wyglądał by z orginalnymi błotnikami i bez tych pseudo osłon na ręce.

Ciekawe przed czym chronią te osłony na ręce ? Z tym gównem uwarzac trzeba żeby ręką nierozjebać, a nie dopiero żeby to klamke osłoniło czy co. Chyba że przy 300km/h rzeczywiscie po rękach tak strasznie pi*dzi... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak mieliście rację że to będzie głupio wyglądać - zwracam honor :P. Ale zrobiłem sobie z tego błotnik do jazdy po błocie mocowany na dwóch śrubkach, więc z przykręceniem i odkręceniem nie ma problemu, a nie chlapie :). Jak będzie kasa, to kupuję od MZ plastikowy :P. Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...