Skocz do zawartości

Hi co sądzicie o Suzuki RG 80?????


Gudaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... bardzo przyjemny :P Niektórym nie odpowiada wygląd(przednia owiewka np.) ale to juz kwestia gustu co kogo jara... Osiągami podobne z NS1. Awaryjność podobna, lecz zalezy w jakim stanie sie dorwie :P RG jest troche mniejsza, lecz wydaje mi sie z deka wygodniejsza :P No i za dobrą NS zeby nie wpasc na mine trza wyłozyc 4000, a za rg 2500-3000. Moim zdaniem oba motocykle godne polecenia :P

 

pozdro pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowo w rg nie ma rozrusznika....narazie spotkałem się z tylko jednym egzeplazem który miał-ale raczej nie było to oryginalnie zrobione...tak sądze...

co do samego rg to fajny motorek...jak kolega wyzej pisał zaleta rg jest cena!!czesci ostatnio jest duzo (uzwywane...na allegro) oczywiscie mozna równiez spokojnie kupic nowe (sklep larsson,allegro itp) jak masz jakieś bardziej szczegółowe pytania to pisz....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o przyspieszenie to dla mnie jest bardzo dobre...chociaz nie mam za bardzo jak porównać do innych motorów typu Rs,TRZ itd...zaletą rg(lub wadą,zależy jak kto do tego podchodzi) jest to ze rg ma szesc biegów (bardzo krótkich)spalanie nie kręcąc rg na max obrotów (czyli nie wyciskająć siódmych potów z niej) powinno mieścić się w przedziale 3-4l....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukam RG 80 i jak na razie nie mogę sie o nim zbyt wiele dowiedzieć. Oczywiście, wiem już dużo wiecej, niz jeszcze 2 miesiace temu, ale wątpie, czy znajde gdzie blisko (woj. lubelskie) tani egzemplarz. Wszystkie z allegro są hen, daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej biegow tym lepiej

miałem af 1 i miała tylko 3 biegi - zbyt mało jak na taki nieelastyczny , wysokoobrotowy silniczek

ale i tak byla fajna, ja jaka ładna :P nie to co jakies tam rg :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :P Witam :P :P

Ja takze od jakiegos czasu interesuje sie suzi mam narazie 1100zł

ale po sprzedazy romecika i dozbieraniu....... mysle ze jakis sie znajdzie za 2500zL z woj. Ludzkiego bo inaczej zwariuje poprostu ten motorek mi sie podoba moze dlatego ze moj kolega ma taki :lol: :lol:

:lol: :lol: Mam dodatkowe pytanie :lol: :lol:

co stanie sie jesli w dowodzie jest napisane ze jest to motorek 50cm3

a okaze sie ze ja nim bede jechal ok 100 kmh i na ladarze zlapie mnie policja :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Jak im to wytlumacze :?: :?: Ze jechalem z gorki i z wiatrem :?: :?:

Pozdrawiam

MUMA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem AF-1 ładna jest ale rg 5 razy przejezdzi aprilke.Kolega miał rg fajnie idzie ale taka malutka jest i niska.Tez troche słabo że ma takie cienkie opony bo jak sie szersza wrzuci to lipnie wygląda bo jest cienkie koło i taki balon sie robi.Jaki motorower japonski czy włoski nie kupisz czy 50 czy 80 to każdy powyzej 80kmh idzie to bez różnicy zawsze jakos sie mozna wytłumaczyc a najlepiej sie pilnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez troche słabo że ma takie cienkie opony bo jak sie szersza wrzuci to lipnie wygląda bo jest cienkie koło i taki balon sie robi

wygląd jest mniej ważny.... po założeniu zbyt szerokiej opony bardzo zmieniaja sie własciwosci jezdne, moto gorzej kładzie sie w zakrety i jest ciezsze do opanowania :!:

dopuszczalne są zmiany rozmiaru opony +/- 10 mm , czyli z np. 100/60/17 na 110 albo 90

 

[ Dopisane: 25-02-2006, 22:34 ]

oczywiscie zmiana od tego , co zaleca producent lub jest w ksiązce obsługi

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowe pytanie

co stanie sie jesli w dowodzie jest napisane ze jest to motorek 50cm3

a okaze sie ze ja nim bede jechal ok 100 kmh i na ladarze zlapie mnie policja Jak im to wytlumacze Ze jechalem z gorki i z wiatrem

Zaprosza Cie na badanie techniczne i jesli wypadnie "po ich mysli" to pewnie bedziesz musial wyrobic nowy dowod rejestracyjny- motocyklowy :? Nie bedzie juz motoroweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :P Witam :P :P

Ja takze od jakiegos czasu interesuje sie suzi mam narazie 1100zł

ale po sprzedazy romecika i dozbieraniu....... mysle ze jakis sie znajdzie za 2500zL z woj. Ludzkiego bo inaczej zwariuje poprostu ten motorek mi sie podoba moze dlatego ze moj kolega ma taki :lol: :lol:

Ja nie znam nikogo z takim moto' date=' ale też sie niego napaliłem. Wcale niw wydaje się taki mały, jeśli porównać go z Chartem czy Ogarai (jestesmy w tej samej sytuacji - teraz kupno Suzi to byłby dla nas obu spory skok technologiczny.

 

:lol: :lol: Mam dodatkowe pytanie :lol: :lol:

co stanie sie jesli w dowodzie jest napisane ze jest to motorek 50cm3

a okaze sie ze ja nim bede jechal ok 100 kmh i na ladarze zlapie mnie policja :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Jak im to wytlumacze :?: :?: Ze jechalem z gorki i z wiatrem :?: :?:

Pozdrawiam

MUMA :P

Radzę oczywiście się zachowywać na drodze w iarę racjonalnie, ale często zdarza się, ze kierowcy samochodów jadących z przeciwka "dadzą ci do zrozumienia" :-P, żebyś uważał na policję. Ja już kilka razy doznałem takiej dobroci... Pozdrawiam wszystkich miłych katamaraniarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...